Ar “Iphone 6” var noskūt bārdu; iespējams, bīstami augsts starojums

0 Komentāru
Ar “Iphone 6” var noskūt bārdu; iespējams, bīstami augsts starojums
()

Lai arī ziņas, ka jaunais “Iphone 6” ir tik plāns, ka kabatā var saliekties, īsti nav apstiprinājušās, interneta jokdari turpina pasmieties par “Apple” jaunāko mobilā tālruņa aparātu. Tā konstrukcija esot tik neveiksmīga, ka telefonā bieži vien ķeroties gari mati un bārda. Jokdari pat smejas – ja regulāri lieto “Iphone 6”, tad skūties nav nepieciešamas, jo visu izdarīs telefons.

Sociālo tīklu lietotāji uzķēruši jauno “Iphone” ”trollēšanu” (izjokošanu) un ievieto savos profilos attēlus ar it kā sapostītu matu un bārdas frizūrām pievienojot ”haštagu” hairgate un beardgate.

Tikmēr mobilo iekārtu izpētes centrs “Mobile Research Group” analītiķi norāda, ka “Iphone 6” nav nemaz tik nekaitīgs –  tā elektromagnētiskais starojums vairākas reizes pārsniedz līdzīgu modeļu tehniskos parametrus. “”Iphone 6” elektromagnētiskais starojums trīs reizes pārsniedz vidējos rādītājus – tie ir maksimāli tuvu pieļaujamām robežām. Pat ķīniešu nezināmo zīmolu telefoniem šie rādītāji ir būtiski zemāki,” norāda analītiķi.

 

0 Komentāru