Komentāri

16. decembrī, kad dziedātāja Marta Ritova svinēja savu dzimšanas dienu, māksliniece jau tradicionāli sniedza arī koncertu. Šoreiz koncerts koncertzālē “Ave Sol” vienlaikus bija arī jaunā albuma ”Katru dienu” prezentācijas koncerts.

Kopā ar pavadošo grupu tika izpildītas visas jaunā albuma dziesmas, bet noslēguma daļā skanēja arī pazīstamākās dziesmas no dziedātājas iepriekšējiem diviem izdevumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertā piedalījās dziesmu aranžētājs Mārtiņš Leja kopā ar savu grupu un kā īpašais viesis – dziedātājs Jānis Stībelis. Par koncerta iespaidīgo gaismas režiju atkal bija parūpējies gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, kurš pavisam nesen par savu gaismu režijas darbu Nacionālajā teātrī saņēma ”Spēlmaņu nakts” īpašo balvu.

Foto

Pēc koncerta jubilāre savus draugus un radus aicināja uz jauku ”afterparty”, kas norisinājās Arhitektu nama zālē, Vecrīgā. Tur viesi vadīja laiku saviesīgās sarunās, turpināja sveikt jubilāri un mielojās ar īpašo svētku kliņģeri.

Dienu pirms koncerta Marta video vietnē “YouTube” publicēja jaunā albuma tituldziesmas: ”Katru dienu” video, kas filmēts ar šobrīd tik moderno un interaktīvo 360 grādu kameru un, kuru skatoties, ikviens pats var izvēlēties sev skata leņķi.

Video

Marta Ritova: ”Sākotnēji biju domājusi, ka tas būs vienkāršs mēģinājuma video, kuru pāris reizes parādīsim un tad izdzēsīsim, bet”, kad es ieraudzīju rezultātu, sapratu, ka tas ir tik forši! Un nolēmu to atstāt apskatīšanai visiem. Paldies šā video veidotājiem  ”Giraffe visual ” un “Do Studijai” par atvēlēto filmēšanas vietu.

Jaunais albums pieejams “MicRec” mājaslapā, mūzikas ierakstu veikalos un klausāms Spotify, kā arī lejupielādējams iTunes.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl