Komentāri

16. decembrī, kad dziedātāja Marta Ritova svinēja savu dzimšanas dienu, māksliniece jau tradicionāli sniedza arī koncertu. Šoreiz koncerts koncertzālē “Ave Sol” vienlaikus bija arī jaunā albuma ”Katru dienu” prezentācijas koncerts.

Kopā ar pavadošo grupu tika izpildītas visas jaunā albuma dziesmas, bet noslēguma daļā skanēja arī pazīstamākās dziesmas no dziedātājas iepriekšējiem diviem izdevumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertā piedalījās dziesmu aranžētājs Mārtiņš Leja kopā ar savu grupu un kā īpašais viesis – dziedātājs Jānis Stībelis. Par koncerta iespaidīgo gaismas režiju atkal bija parūpējies gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, kurš pavisam nesen par savu gaismu režijas darbu Nacionālajā teātrī saņēma ”Spēlmaņu nakts” īpašo balvu.

Foto

Pēc koncerta jubilāre savus draugus un radus aicināja uz jauku ”afterparty”, kas norisinājās Arhitektu nama zālē, Vecrīgā. Tur viesi vadīja laiku saviesīgās sarunās, turpināja sveikt jubilāri un mielojās ar īpašo svētku kliņģeri.

Dienu pirms koncerta Marta video vietnē “YouTube” publicēja jaunā albuma tituldziesmas: ”Katru dienu” video, kas filmēts ar šobrīd tik moderno un interaktīvo 360 grādu kameru un, kuru skatoties, ikviens pats var izvēlēties sev skata leņķi.

Video

Marta Ritova: ”Sākotnēji biju domājusi, ka tas būs vienkāršs mēģinājuma video, kuru pāris reizes parādīsim un tad izdzēsīsim, bet”, kad es ieraudzīju rezultātu, sapratu, ka tas ir tik forši! Un nolēmu to atstāt apskatīšanai visiem. Paldies šā video veidotājiem  ”Giraffe visual ” un “Do Studijai” par atvēlēto filmēšanas vietu.

Jaunais albums pieejams “MicRec” mājaslapā, mūzikas ierakstu veikalos un klausāms Spotify, kā arī lejupielādējams iTunes.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl