Pīters Geibriels uzstājas Berlīnes mūra krišanas svinībās

Komentāri
Pīters Geibriels uzstājas Berlīnes mūra krišanas svinībās
Foto: AFP/ Scanpix

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē ar grandiozu koncertu beigušās svinības par godu ceturtdaļgadsimtam kopš Berlīnes mūra krišanas. Svinību kulminācija bija 8000 izgaismotu baltu balonu palaišana debesīs.

Baloni iezīmēja daļu no 155 kilometrus garās robežas, kas savulaik ieskāva Rietumberlīni, norobežojot to no Vācijas Demokrātiskās Republikas teritorijas. Balonu palaišana, skanot Bēthovena 9. simfonijas finālam Odai priekam, simbolizēja mūra krišanu. Pirms tam uzrunā Vācijas kanclere Angela Merkele vēsturisko dienu nodēvēja par pierādījumu tam, ka “sapņi var piepildīties”.

Svinību noslēgumā uzstājās arī britu mūziķis Pīters Geibriels, kurš izpildīja Deivida Bovija Rietumberlīnē sarakstīto dziesmu Heroes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl