Komentāri
Ar diviem koncertiem šonedēļ turpinās mūzikas un mākslas festivāls Bildes 2016
Publicitātes foto

Mūzikas un mākslas festivāla Bildes 2016 ietvaros šonedēļ izskanēs divi koncerti – uzstāsies folkmūziķi un jaunie dziesminieki.

Ar ģimenisku un sirsnīgu Bilžu mūziķu un viņu bērnu koncertu mūzikas klubā Kaļķu vārti svētdien startēja ikgadējais mūzikas un mākslas festivāls Bildes 2016. Kopumā šogad festivāla programmā paredzēti astoņi koncerti. Šonedēļ Bilžu skatuve joprojām atrodas mūzikas klubā Kaļķu vārti, kur uz tās saimniekos folkmūziķi un jaunie dziesminieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms 5. oktobrī plkst. 19.00 Egona Pinčera vadībā izskanēs Folkkoncerts, kurā uzstāsies tādi mūziķi kā Ieva Akuratere, Uldis Kākulis un Aivars Hermanis, Valdis Atāls, Anta Eņģele, brāļi Ziemeļi, Ēriks Loks, Laima, Arnis un Kārlis Miltiņi un virkne citu folkmūziķu.

Savukārt 6. oktobrī plkst. 19.00 Kārlis Kazāks aicina uz Jauno dziesminieku koncertu, kurā līdzās pašam vakara vadītājam uz skatuves kāps Ilze Fārte, Mikus Frišfelds, Anete Kozlovska, Mārtiņš Križevics, Mikus Straume un citi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl