5 komentāri

Aizvakar, ēdot vakariņas, kādā no Rīgas kafejnīcām video montāžas studijas cilvēkam, kuram bija dots uzdevums radīt [Ex] da Bass & Ian Brearley videoklipu dziesmai Riga Nights 2016, tika nozagta soma. Tajā atradās cietais disks ar klipa “melno” materiālu. Skaties.lv sazinājās ar [Ex] da Basu pēc tam, kad viņa Facebook profilā parādījās ieraksts, ka viņš ir apzagts.

“Ir noticis tas, ko šobrīd gaidīju vismazāk – esmu otro reizi mūžā apzagts. Ļoti nepatīkami!” bēdīgs ir Latvijā pazīstamais dīdžejs un šova TV Zvaigzne finālists. “Divu mēnešu darbs un safilmētais videoklipa materiāls nu ir vējā. Ir tikai 30 sekunžu “kaut kas”, ko es pat nezinu, kā lai nosauc.”

Foto

[Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis, atklāja vēl kādu interesantu faktu – zaglis viņam nākamajā dienā uz e-pastu atsūtījis video. “Vakar no rīta savā e-pastā saņēmu šo video. Biju ļoti nepatīkami pārsteigts. Skaidrs ir tas, ka to ir samontējis kāds, kurš kaut ko saprot no video lietām, turklāt ar labu humora izjūtu. Es, protams, neatmetu cerības vainīgo noķert. IT speciālisti jau strādā pie tā, lai noskaidrotu, no kurienes man e-pasts ir sūtīts, lai gan ir skaidrs, ka izredzes atrast zagli ir ļoti minimālas,” klāsta dīdžejs, kurš vēl nav zaudējis cerības vainīgo atrast.

Foto: [Ex] da Bass fotosesija

Interesants materiāls ticis samontēts no cietajā diskā pieejamā melnā materiāla.

Video

Dziesmu pilnā garumā noklausīties vari zemāk.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl