6 komentāri

Pēc vairāku gadu klusēšanas hiphopa apvienība “Kreisais Krasts” iepriecinājusi atbalstītājus ar jaunu dziesmu “Logi vaļā”. Singlam radīts arī vasarīgs videoklips, kurā filmējies TV3 laika ziņu vīrs un mūziķis Ansis Klintsons. Šī ir pirmā reize, kad viņš piedalījies hiphopa mūzikas klipā.

”Bija forši! Man patīk, tas, ko šie mūziķi dara. Salīdzinot ar to, kas notiek Latvijas hiphopa scēnā, šie džeki ir adekvāti,” sadarbību ar hiphopa apvienību portālam Skaties.lv komentē Klintsons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dziesma “Logi vaļā”, kas ir pirmais singls no grupas debijas albuma, veltīta vasarai patīkami, pavadot laiku savu tuvāko draugu lokā, akcentē apvienības mūziķi.

Video: grupas ”Kreisais Krasts” atgriešanās hits

Par skaņdarba muzikālo noformējumu parūpējies repmūzikas un ”Kreisā Krasta” veterāns ansis, bet piedziedājumā grupai pievienojies mūziķis Pēteris Upelnieks.

Dziesmas ieraksts ir veikts “Labo ierakstu studijā” ar Ingusu Šustu (Punkts Uz I) pie pults. Par video ir parūpējies Toms Rings.

Šī gada sākumā tika uzsākts darbs pie ”Kreisā Krasta” albuma. Līdz šim projekts ir izdevis divus miksteipus.

Hiphopa apvienība “Kreisais Krasts” dibināta 2002. gadā kā projekts, kurā apvienojušies Daugavas kreisā krasta jeb Pārdaugavas aktīvie mūziķi. Gadu laikā pamatsastāvā darbojušies tādi izpildītāji kā Punkts uz I, Reiks, ansis, Pionieris, Eiksho, Grifs, Deniss, Cepums, Dairis, Ivans, KZR, Jeekaa, MazaisZ, G, Rays, Elfs u.c.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl