Komentāri
Aptauja: Eiropas klausītājs augstu vērtē mūsu “Eirovīzijas” dziesmu
Picture Agency

Katru nedēļas nogali papildinās to valstu skaits, kuri noteikuši savu šā gada pārstāvi “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, kas pavasarī norisināsies Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. Populārais blogs “WiwiBloggs”, kas ik dienas publicē jaunumus par un ap pasākumu, publiskajā aptaujā noskaidrojis, ka eiropiešiem patīk mūsu dziesma.

Tiesa, pagaidām gan zināmi tikai 19 no 43 dziesmām, kas maija otrajā nedēļā kāps uz lielākas Eiropas skatuves un cīnītos par rīkošanu nākamajā gadā. Kā zināms, svētdien Latvija ar skatītāju balsojumu un “Spotify” klausījumiem noteica savu pārstāvi, un tā bija grupa “Triana Park” ar skaņdarbu “Line”.

Oficiālajā “Eirovīzijas” blogā “WiwiBloggs” bija atrodama aptauja, kurā ikvienam bija iespēja nobalsot par šā gada favorītu no pašlaik pieejamajām dziesmām, un pagaidām Latvijai ir atvēlēta augstā ceturtā vieta. Pārliecinošs līderis, ko arī bukmeikeri uzskata par galveno favorītu, ir Itālijas pārstāvis Frančesko Gabani ar dziesmu “Occidentali’s Karma”.

Nobalso arī Tu. Aptauju meklē šeit!

Foto: “Triana Park” uz nacionālās atlases skatuves

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl