Komentāri
Aptauja: Eiropas klausītājs augstu vērtē mūsu “Eirovīzijas” dziesmu
Picture Agency

Katru nedēļas nogali papildinās to valstu skaits, kuri noteikuši savu šā gada pārstāvi “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, kas pavasarī norisināsies Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. Populārais blogs “WiwiBloggs”, kas ik dienas publicē jaunumus par un ap pasākumu, publiskajā aptaujā noskaidrojis, ka eiropiešiem patīk mūsu dziesma.

Tiesa, pagaidām gan zināmi tikai 19 no 43 dziesmām, kas maija otrajā nedēļā kāps uz lielākas Eiropas skatuves un cīnītos par rīkošanu nākamajā gadā. Kā zināms, svētdien Latvija ar skatītāju balsojumu un “Spotify” klausījumiem noteica savu pārstāvi, un tā bija grupa “Triana Park” ar skaņdarbu “Line”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oficiālajā “Eirovīzijas” blogā “WiwiBloggs” bija atrodama aptauja, kurā ikvienam bija iespēja nobalsot par šā gada favorītu no pašlaik pieejamajām dziesmām, un pagaidām Latvijai ir atvēlēta augstā ceturtā vieta. Pārliecinošs līderis, ko arī bukmeikeri uzskata par galveno favorītu, ir Itālijas pārstāvis Frančesko Gabani ar dziesmu “Occidentali’s Karma”.

Nobalso arī Tu. Aptauju meklē šeit!

Foto: “Triana Park” uz nacionālās atlases skatuves

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl