Apsveicam Superviktorīnas 2. kārtas uzvarētāju!

0 Komentāru
Apsveicam Superviktorīnas 2. kārtas uzvarētāju!

Ir noslēgusies ”Superviktorīnas – 120 jautājumi par Latviju” 2. kārta un kā jau nojaušams, ir arī zināma šīs kārtas uzvarētāja. Eleganto dāmu velosipēdu ADRIATICA SITY 3 LADY no veikala ”X Sports” saņem Aina Ļ. Apsveicam, ar Tevi sazināsies portāla Skaties.lv pārstāvji. Savukārt pārējiem izziņojam, ka ir sākusies ‘’Superviktorīnas’’ 3. kārta, kur balvā smalks kungu velosipēds ADRIATICA SITY 3 MAN! Vēlam veiksmi!

Paveic neiespējamo un piesakies šīs vasaras grūtākajam prāta spēļu izaicinājumam – atbildi uz 120 jautājumiem par Latviju un krāj punktus. Garantējam, tas nebūs viegli – maksimālo punktu skaitu nopelnīt varēs vien retais, taču darba augļi būs gana saldi. Katru nedēļu viens veiksmīgais erudīts tiks pie smalka velo.

Pavisam nesen – maijā – noslēdzās mūsu viktorīnas ”Ko tu zini par Latviju?” cikls. Šoreiz portāls Skaties.lv ir apkopojis visus 120 šīs sezonas jautājumus un piedāvā notestēt tavas zināšanas superviktorīnā.

Par katru pareizi atbildēto jautājumu tu nopelnīsi 5 punktus, papildu punktus dāvinās veikals ”X Sports”. Viss ir ļoti vienkārši, jo vairāk punktu tu sakrāsi spēlē, jo lielākas izredzes ir tikt pie balvas.

Superviktorīna norisināsies 3 kārtās, katrā kārtā balvā piedāvājot velosipēdu no veikala ”X Sports”.

3. kārtas pareizās atbildes varēsi reģistrēt līdz 26. jūnija plkst. 11.59. Spied šeit un pārbaudi savas zināšanas!

0 Komentāru