Apsveicam Superviktorīnas 2. kārtas uzvarētāju!

Komentāri
Apsveicam Superviktorīnas 2. kārtas uzvarētāju!

Ir noslēgusies ”Superviktorīnas – 120 jautājumi par Latviju” 2. kārta un kā jau nojaušams, ir arī zināma šīs kārtas uzvarētāja. Eleganto dāmu velosipēdu ADRIATICA SITY 3 LADY no veikala ”X Sports” saņem Aina Ļ. Apsveicam, ar Tevi sazināsies portāla Skaties.lv pārstāvji. Savukārt pārējiem izziņojam, ka ir sākusies ‘’Superviktorīnas’’ 3. kārta, kur balvā smalks kungu velosipēds ADRIATICA SITY 3 MAN! Vēlam veiksmi!

Paveic neiespējamo un piesakies šīs vasaras grūtākajam prāta spēļu izaicinājumam – atbildi uz 120 jautājumiem par Latviju un krāj punktus. Garantējam, tas nebūs viegli – maksimālo punktu skaitu nopelnīt varēs vien retais, taču darba augļi būs gana saldi. Katru nedēļu viens veiksmīgais erudīts tiks pie smalka velo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavisam nesen – maijā – noslēdzās mūsu viktorīnas ”Ko tu zini par Latviju?” cikls. Šoreiz portāls Skaties.lv ir apkopojis visus 120 šīs sezonas jautājumus un piedāvā notestēt tavas zināšanas superviktorīnā.

Par katru pareizi atbildēto jautājumu tu nopelnīsi 5 punktus, papildu punktus dāvinās veikals ”X Sports”. Viss ir ļoti vienkārši, jo vairāk punktu tu sakrāsi spēlē, jo lielākas izredzes ir tikt pie balvas.

Superviktorīna norisināsies 3 kārtās, katrā kārtā balvā piedāvājot velosipēdu no veikala ”X Sports”.

3. kārtas pareizās atbildes varēsi reģistrēt līdz 26. jūnija plkst. 11.59. Spied šeit un pārbaudi savas zināšanas!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl