Apskati! Hipsterīgākās dāvanas visā Rīgā vienuviet

1 komentārs
Apskati! Hipsterīgākās dāvanas visā Rīgā vienuviet
Foto: LETA

Ar saukli ”Māksla=sirdslieta” no šodienas, 15. decembra, Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) jau četrpadsmito gadu ikviens mākslas mīļotājs un svētku dāvanu meklētājs tiek aicināts uz jauno un topošo mākslinieku darbu izstādi, labdarības akciju un gadatirgu “Jarmarka”.

“Jarmarkā” apskatei un iegādei šogad darbus iesnieguši vairāk nekā 350 Mākslas akadēmijas studenti. Izstādē izlikto darbu skaits ir ļoti plašs. Tās ir vairāk nekā 10 000 unikālas mākslas un dizaina vienības, tajā skaitā gleznas, grafika, tekstils, rotas, keramika, mode u.c., kas radītas studiju procesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jarmarku” apmeklēt ir interesanti atkārtoti, jo ekspozīcija mainās ik dienu – katra nopirktā darba vietā, tiek izlikti jauni.

“Jarmarkas” apmeklētājiem tā ir izdevība iegādāties oriģinālus mākslas darbus, kuru vērtība ar gadiem tikai pieaugs. Virknei šobrīd plaši zināmo mākslinieku tieši “Jarmarka” ir kalpojusi par atspēriena punktu ceļā uz mākslas mīļotāju atzinību.

Foto

Studenti cenu saviem darbiem nosaka paši. Turklāt neliela daļa no ienākumiem tiek ziedota Latvijas Mākslas akadēmijas un tai piederošo telpu restaurācijai un remonta darbiem.

Izstāde-gadatirgus atvērta no 15. līdz 30. decembrim. Tās darba laiks ir katru dienu no plkst. 11.00 līdz 20.00. 24., 25. un 26. decembrī – brīvdienas. Ieeja ir bez maksas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl