Apskati! Hipsterīgākās dāvanas visā Rīgā vienuviet

1 komentārs
Apskati! Hipsterīgākās dāvanas visā Rīgā vienuviet
Foto: LETA

Ar saukli ”Māksla=sirdslieta” no šodienas, 15. decembra, Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) jau četrpadsmito gadu ikviens mākslas mīļotājs un svētku dāvanu meklētājs tiek aicināts uz jauno un topošo mākslinieku darbu izstādi, labdarības akciju un gadatirgu “Jarmarka”.

“Jarmarkā” apskatei un iegādei šogad darbus iesnieguši vairāk nekā 350 Mākslas akadēmijas studenti. Izstādē izlikto darbu skaits ir ļoti plašs. Tās ir vairāk nekā 10 000 unikālas mākslas un dizaina vienības, tajā skaitā gleznas, grafika, tekstils, rotas, keramika, mode u.c., kas radītas studiju procesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jarmarku” apmeklēt ir interesanti atkārtoti, jo ekspozīcija mainās ik dienu – katra nopirktā darba vietā, tiek izlikti jauni.

“Jarmarkas” apmeklētājiem tā ir izdevība iegādāties oriģinālus mākslas darbus, kuru vērtība ar gadiem tikai pieaugs. Virknei šobrīd plaši zināmo mākslinieku tieši “Jarmarka” ir kalpojusi par atspēriena punktu ceļā uz mākslas mīļotāju atzinību.

Foto

Studenti cenu saviem darbiem nosaka paši. Turklāt neliela daļa no ienākumiem tiek ziedota Latvijas Mākslas akadēmijas un tai piederošo telpu restaurācijai un remonta darbiem.

Izstāde-gadatirgus atvērta no 15. līdz 30. decembrim. Tās darba laiks ir katru dienu no plkst. 11.00 līdz 20.00. 24., 25. un 26. decembrī – brīvdienas. Ieeja ir bez maksas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl