Aprīlī var uzrasties papildu ienākumi: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei

1 komentārs
Aprīlī var uzrasties papildu ienākumi: mēneša astroloģiskā prognoze katrai horoskopa zīmei
PIXABAY

Aprīļa intensīvais darba ritms var nostrādāt ar pretēju efektu attiecību un mājas dzīvē. Savukārt nauda šomēnes plūdīs pa dažādiem strautiem un urdziņām, kā jau tas palu mēnesī pienākas. Vairāk par to, ko zvaigzne sola aprīlī, lasi astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē!

Auns

Kā ierasts pavasarī, ja nu vienīgi ar retiem izņēmumiem, sākas tavu lielo iespēju laiks vai vismaz vēlēšanās skatīties iespēju virzienā. Noteikti neatsakies no savām iecerēm un plāniem, lai kādas barikādes negadītos to ceļā. Vairies no kairinātājiem, pavedinātājiem un citiem tava dārgā laika zadzējiem.

Darbā kosmiskās enerģijas, 5. aprīļa jaunais mēness vai kādi citi spēki tev izkārtos reālu iespēju savu zelta zīli paturēt rokā. Cerētais krēsls, podestiņš un apmaksas cipariņš būs sirdi sildošs un pašapziņu glaimojošs. Tomēr, ak vai, viens super neapdomīgs izlēciens, piruete vai verbālais tango un krēsliņš uz podestiņa izgaisīs kā tuksneša mirāža.

Visādi citādi tavā ikdienas darba vietā ies karsti tiešā vārda nozīmē. Bet tevi tas nenogurdinās, tieši pretēji, šāds ritms tevi iedvesmo un uzlabo garastāvokli. Darba sapulcēs, plānošanās un citās viedokļu apmaiņas formās pievērs uzmanību savam izteiksmes veidam: argumentiem, skaitļiem, faktiem. Iespaids, ko radīsi, var būt ar tālejošām sekām. Neļauj citu idejām ņemt virsroku. Mēneša beigās atgriezīsies pie jautājumiem, kurus biji atlicis labākiem laikiem. Laikam jau tie ir pienākuši. Uz ienākumiem gan aprīlī vēlams lūkoties ar plašu skatu un paplašināt to iespējamo meklēšanas perimetru.

Aprīļa intensīvais darba ritms var nostrādāt ar pretēju efektu attiecību un mājas dzīvē. Pārmetumus partneri raidīs tavā virzienā arī par šķietamiem sīkumiem, nemaz nerunājot par garajām virsstundām un brīvdienām.

Ja attiecību pieredze ir ar cienījamu stāžu, aprīlī iestājas ideāls laiks bērna ieņemšanai, īpaši, ja sen sapņoji par dzimtas turpināšanu. Ja bērnu tēma nav aktuāla, pēc Lielās piektdienas pilnmēneša sagaidāms maiguma pilns periods attiecībās ar dzīvesbiedru, kad var ceļot laikā un izbaudīt iemīlēšanos. Brīvajiem ir izredzes pievērst sen iekārota cilvēka uzmanību.

Veselības aprīlī tāpat kā darba būs daudz. Bet, kas par daudz, tas var arī būt par skādi. Tāpēc Lieldienu proteīnu devu nevajadzētu pārspīlēt un, ja olu krāsojumi tiešām vareni, tad padalies ar kaķīšiem, sunīšiem un putniņiem.

1 komentārs