Aplieties ar ūdensspaini var būt arī sarežģīti

Komentāri

Pēdējo nedēļu laikā sociālajos tīklos plašu popularitāti ieguvusi akcija, kas angliski tiek dēvēta par “Ice Bucket Challange”. No akcijas dalībniekiem netiek prasīts nekas daudz – tikvien kā apliet sevi ar ledus aukstu ūdeni, taču mērķis ir augstsirdīgs – dalībnieki ziedo noteiktu naudas summu labdarībai. Tomēr ne visiem akcijas dalībniekiem apliešanās ar ūdeni notikusi tik gludi..

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānorāda, ka kopš akcijas sākuma, kas tika uzsākta, lai vāktu ziedojumus  Amiotrofiskās laterālajās sklerozes (ALS) asociācijai ASV, kopā jau ir saziedoti 100 miljoni ASV dolāru. Salīdzinājumam pērn šī organizācija ziedojumos saņēma 24 miljonus dolāru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl