Apelsīni brīdina par Latvijai tuvojošos vētru

Komentāri

LNT Laika ziņu vīrs Kristaps Tālbergs izgājis Rīgas ielās, lai brīdinātu cilvēkus par vētru. Tam viņš izvēlējies interesantu paņēmienu – brīdinājumus par vēja brāzmām viņš piestiprinājis pie apelsīniem.

Vētra Latvijā sāksies naktī uz sestdienu, vispirms skarot Kurzemi – nakts otrajā pusē un priekšpusdienā dienvidrietumu vēja brāzmas te sasniegs 25-30 m/s. Pastāv iespēja, ka pašā piekrastē vēja ātrums sasniegs pat 33 m/s. No rīta un dienas vidū visstiprākās vēja brāzmas gaidāmas Vidzemē, sevišķi tās ziemeļu daļā un līča piekrastē, kur dienvidrietumu vējš brāzmās varētu sasniegt 26-31 m/s.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video – kā Tālbergs ielās apelsīnus dalīja!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl