Komentāri
Tādu mūsu zemīti redz putni! Reinis ar dronu fiskējis fantastiskus Latvijas kadrus
Reinis Vilnis Baltiņš

Pagājušajā nedēļā portālā “Skaties.lv” publicējām interviju ar Latvijas dronu pavēlnieku Reini Vilni Baltiņu, kurš atklāja, kā pievērsies savam arodam, kā arī daudz ko citu interesntu. Mūsu rīcībā arī nonākušas fotogrāfijas, kuros redzama mūsu galvaspilsēta iepriekš vēl neredzēto leņķos.

Lielākoties mākslinieks iemūžina Rīgu, bet dažās fotogrāfijās redzamas arī citas Latvijas vietas un to dabas skati, taču pārsvarā dominē tieši galvaspilsēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl