Apbalvoti bezjēdzīgākie sasniegumi zinātnē

Komentāri
Apbalvoti bezjēdzīgākie sasniegumi zinātnē
Foto: AP/ Scanpic

ASV Hārvarda universitātē pasniegtas ikgadējās balvas par nejēdzīgākajiem vai smieklīgākajiem zinātniskajiem pētījumiem. Ceremonijā kopumā sadalītas 10 balvas. Tās saņēma vairāki pārtikas produktu pētījumi. Viena piešķirta arī Itālijas statistikas institūtam.

Šogad balva pasniegta zinātniekiem, kuri pētījuši, cik slidenas ir banāna mizas. Godā celts arī pētījums par to, kā cūkgaļas strēmelītes var apturēt deguna asiņošanu. Laureātu vidū ir arī pētnieki, kuri analizējuši, kas notiek to cilvēku smadzenēs, kuri lūkojas uz tostermaizē attēlotu Jēzus seju.

Balvu saņēma arī pētījums par relatīvajām sāpēm, ko cilvēki izjūt, skatoties uz neglītu gleznojumu. Un pie godalgas tika arī Itālijas valdības Statistikas institūts, kas palielinājis valsts ekonomikas oficiālo apmēru, iekļaujot ieņēmumus no prostitūcijas, narkotiku tirdzniecības, kontrabandas un citiem noziegumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl