7 komentāri

Neviens to negaidīja, bet pēc skatītāju pieprasījuma tehnoloģiju un videospēļu izklaidējošais raidījums “GameFace” 16 sēriju vietā savā otrajā sezonā piedzīvos 21., un šī ir priekšpēdējā. Kas tad šajā sērijā sagaidāms?

Puiši kā nedēļas spēli izvēlējušies “Assasins Creed IV: Black Flag”, bet interneta pārlūkā šoreiz viņi spēlēs “Pasaulē vieglāko spēli”. Nedēļās TOP 5 šoreiz tiks veltīts labākajām simulotaru spēlēm.

Šajā raidījumā apskatītās spēles – Cockroach Simulator, Farming Simulator, Goat Simulator, Football Manager, The Sims, Assassins Creed Black Flag, World’s Easiest Game, Radiation Island.

Video

PĒDĒJAIS “X-Box” konkursa uzvarētājs

Beidzot esam noskaidrojuši to laimīgo, kurš atbildējis uz pēdējo šīs sezonas konkursa jautājumu, kurā galvenais laimests ir pilnīgi jauna “X-Box 360” spēļu konsole. Sirsnīgi apsveicam Andri A.! Ar tevi sazināsies mūsu komandas pārstāvji, lai vienotos par balvas saņemšanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl