Apakšveļas zīmols Fl*sh you&me svin gada jubileju

Komentāri
Apakšveļas zīmols Fl*sh you&me svin gada jubileju
Publicitātes foto

Pašmāju apakšveļas zīmols Fl*sh you&me aicina draugus, atbalstītājus un interesentus uz gada dzimšanas dienas svinībām trešdien, 17. decembrī, Lielās Ģildes Kamīnzālē, informē zīmola pārstāve Annija Vīnkalna.

Fl*sh you&me – tas ir noslēpums, kuru tu vari atklāt! Zīmola apakšveļa izceļas ar interesantu dizainu un augstvērtīgiem audumiem. Piedāvājumā ietilpst saskaņoti apakšveļas komplekti pāriem ar rotaļīgām apdrukām un rakstiem, kokvilnas komforta veļa sievietēm un vīriešiem, kā arī smalkās sieviešu veļas komplekti. Latvijas tirgū jaunums ir hārness – pavedinošs, bondage iedvesmots apakšveļas aksesuārs, kas valkājams uz kailas miesas, virs apakšveļas vai arī kā interesants tērpa papildinājums.

Visa produkcija ražota Latvijā nedaudzos eksemplāros, tāpēc katrs produkts ir unikāls.

Publicitātes foto

Jubilejas pasākumā trešdien, 17. decembrī,no  plkst. 15:00 līdz plkst. 19:00 Lielās ģildes Kamīnzālē varēs baudīt patīkamu atmosfēru un iepazīties ar Fl*sh you&me komandu, kā arī iegādāties zīmola ražotos pāru veļas komplektus, kokvilnas komforta apakšveļu un smalko sieviešu veļu ar 20-30% atlaidi un iepazīties ar jauniem produktiem. Apmeklētājus sagaidīs cienasts no kafejnīcas Buržuja brokastis un veselīgo gardumu Seed Muss degustācija.

Īstenā Ziemassvētku garā katram pirkumam līdzi nāks neliela, garda dāvaniņa un jebkuru iegādāto produktu būs iespēja iesaiņot kā skaistu dāvanu. Turklāt pasākuma noslēgumā tiks izlozēts viens pirmās dzimšanas dienas svinību dalībnieks, kurš savā īpašumā iegūs pāru apakšveļas komplektu.

Fl*sh you&me produkcija nopērkama veikalos 8Rooms un Look at Riga, kā arī mājaslapā flashyouandme.bigcartel.com.

Publicitātes foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl