Apakšveļas zīmols Fl*sh you&me svin gada jubileju

Komentāri
Apakšveļas zīmols Fl*sh you&me svin gada jubileju
Publicitātes foto

Pašmāju apakšveļas zīmols Fl*sh you&me aicina draugus, atbalstītājus un interesentus uz gada dzimšanas dienas svinībām trešdien, 17. decembrī, Lielās Ģildes Kamīnzālē, informē zīmola pārstāve Annija Vīnkalna.

Fl*sh you&me – tas ir noslēpums, kuru tu vari atklāt! Zīmola apakšveļa izceļas ar interesantu dizainu un augstvērtīgiem audumiem. Piedāvājumā ietilpst saskaņoti apakšveļas komplekti pāriem ar rotaļīgām apdrukām un rakstiem, kokvilnas komforta veļa sievietēm un vīriešiem, kā arī smalkās sieviešu veļas komplekti. Latvijas tirgū jaunums ir hārness – pavedinošs, bondage iedvesmots apakšveļas aksesuārs, kas valkājams uz kailas miesas, virs apakšveļas vai arī kā interesants tērpa papildinājums.

Visa produkcija ražota Latvijā nedaudzos eksemplāros, tāpēc katrs produkts ir unikāls.

Publicitātes foto

Jubilejas pasākumā trešdien, 17. decembrī,no  plkst. 15:00 līdz plkst. 19:00 Lielās ģildes Kamīnzālē varēs baudīt patīkamu atmosfēru un iepazīties ar Fl*sh you&me komandu, kā arī iegādāties zīmola ražotos pāru veļas komplektus, kokvilnas komforta apakšveļu un smalko sieviešu veļu ar 20-30% atlaidi un iepazīties ar jauniem produktiem. Apmeklētājus sagaidīs cienasts no kafejnīcas Buržuja brokastis un veselīgo gardumu Seed Muss degustācija.

Īstenā Ziemassvētku garā katram pirkumam līdzi nāks neliela, garda dāvaniņa un jebkuru iegādāto produktu būs iespēja iesaiņot kā skaistu dāvanu. Turklāt pasākuma noslēgumā tiks izlozēts viens pirmās dzimšanas dienas svinību dalībnieks, kurš savā īpašumā iegūs pāru apakšveļas komplektu.

Fl*sh you&me produkcija nopērkama veikalos 8Rooms un Look at Riga, kā arī mājaslapā flashyouandme.bigcartel.com.

Publicitātes foto

Lasi vēl