Komentāri
Animācijas komēdijas Ledus laikmets tēli atdzīvosies ledus šovā visai ģimenei
Publicitātes foto

No 23. līdz 25. janvārim Arēnā Rīga klātienē būs skatāms ledus šovs visai ģimenei – Ledus laikmets dzīvā izpildījumā, informē koncertaģentūras FBI pārstāvis Kristaps Kārkliņš.

Aizraujošo uzvedumu iemīlēs visi – tajā izmantoti komēdijas elementi, dejas, kung fu, oriģināla mūzika, gaisa akrobātika, neiedomājami kostīmi, elpu aizraujoši specefekti un, protams, pirmklasīga slidošana. Tas viss apvienots unikālā arēnas ledus šovā un noturēs auditoriju spriedzē no sākuma līdz beigām – jaunā stāstā, kas balstīts uz pirmajām četrām Ledus laikmets filmām.

Šovā klātienē atdzīvosies labi zināmie un iemīļotie animācijas komēdijas Ledus laikmets tēli. Uzvedums aizvedīs skatītājus aizraujošā piedzīvojumā kopā ar galvenajiem varoņiem – Sidu, Maniju, Djego un citiem. Turklāt tēli pārsteigs skatītājus ar savu vērienīgo izmēru, piemēram, mamuta Manija augums sniegsies pārsteidzošā 3,6 metru augstumā. Savukārt jaunā tēla – ļaunā putna Ēnas spārnu atvērums sasniegs iespaidīgus 4 metrus.

Pie krāšņā šova režijas grožiem stāv Gijs Karons (Guy Caron), kurš strādājis arī pie Cirque du Soleil izrādēm Ka un Dralion. Tēlu vizualizācijas veidojis Maikls Karijs (Michael Curry), kura kontā ir darbs ar Cirque du Soleil un Walt Disney izrādēm, kā arī pie vairāku olimpisko spēļu atklāšanas un noslēguma ceremonijām.

Biļetes uz ģimenes ledus šovu ir nopērkamas ticketpro.lv un Ticketpro kasēs. Biļešu cenas – no 19 eiro. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja ir bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu).

Šova izrādes ir pieejamas gan latviešu, gan krievu valodās. Priekšnesuma garums – 2 stundas, ieskaitot 20 minūšu pārtraukumu.

Izrāžu grafiks:

Pirmizrāde 23. janvārī (piektdiena)
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 17:45), izrādes valoda – latviešu
Izrādes 24. janvārī (sestdiena)
sākums plkst. 11:00 (ieeja no plkst. 09:45), izrādes valoda – krievu
sākums plkst. 15:00 (ieeja no plkst. 13:45), izrādes valoda – latviešu
sākums plkst. 19:00 (ieeja no plkst. 17:45), izrādes valoda – latviešu
Izrādes 25. janvārī (svētdiena)
sākums plkst. 11:00 (ieeja no plkst. 09:45), izrādes valoda – latviešu
sākums plkst. 15:00 (ieeja no plkst. 13:45), izrādes valoda – krievu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl