1 komentārs

Pagājušajā nedēļā, 16. novembrī, “Wunderkind Talent Casting Agency” pulcējās gandrīz pussimts lieliskas, skaistas, talantīgas, seksīgas un ar lielisku humoru apveltītas sievietes – konkursa TV6 meitene finālistes! Piedāvājam ieskatīties atlasē, kurām tad padevās labākie un ne tik labi joki.

Viens no meiteņu uzdevumiem bija sagatavot joku, kas kastinga laikā būs jāizstāsta žūrijai. Dažām padevās labāk, citām – sliktāk, tāpēc piedāvājam nelielu video ieskatu, kā tad viņam veicās šajā uzdevumā!

Video

TOP komentāri

  • DINA
    +4 +4 0

    DINA

    Tā vien izskatās ka skaties.lv veido rakstus garīgi nelīdzsvarotai auditorijai.. Nu nav smieklīgi skatīties meiteņu apkaunojošus video! Beidzot parādat meitenes kurām izdevās!? Kuras bija tās skaistās,asprātīgās,talantīgās? Meklēja taču nākamo tv seju nevis meiteņu neveiksmes..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl