AMIZANTS VIDEO: puisēns naktī izpilda visu, ko pa dienu darīt aizliegts

Pievienot komentāru
AMIZANTS VIDEO: puisēns naktī izpilda visu, ko pa dienu darīt aizliegts
Pixabay

Uzstādot pārāk striktus noteikumus saviem bērniem par to, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, var gadīties tā kā šajā ģimenē.

Kodijs Rejs noteikti ir ļoti labs tēvs. Viņš saviem bērniem māca būt kārtīgiem, neniķoties, nebojāt mantas, uzvesties godīgi, esot ciemos, un arī savās mājās nedauzīties. Gādīgais ģimenes tēvs allaž pārliecinās, lai viss būtu kārtībā. Patiesībā viņam tik ļoti rūp ģimenes un bērnu drošība, ka mājā ir pat ierīkota slepena videonovērošanas kamera, lai bez Kodija ziņas viņu miteklī nevarētu iekļūt neviens svešinieks.

Kādu dienu, pārskatot stundām garos videokameras ierakstus, Kodijs pamanīja ko dīvainu. Viņa sešus gadus vecais dēls Dilans nakts vidū, kad visi pārējie ģimenes locekļi saldi guļ, neatrodas savā gultā, bet gan rosās pa viesistabu. Vai viņa mazais puika varētu būt mēnessērdzīgs? Varbūt no kaut kā nobijies? Kas īsti te notiek? Visi šie jautājumi nodarbināja Kodija prātu.

Tomēr, papētot rūpīgāk Dilana uzvedību, tēvam viss kļuva skaidrs. Izrādās, mazais dēlēns nakts aizsegā dara visu to, ko normālos apstākļos viņš nedarītu, jo tēvs to vienkārši ir aizliedzis – Dilans skraidelē pa viesistabu kā traks, lēkā pa dīvānu, nenormālā ātrumā slēdz iekšā un ārā gaismas, met kūleņus un izpilda vēl visādus trikus, ko, vecākiem redzot, neuzdrošinātos darīt.

Video

Lasi vēl