Komentāri

Jau no septembra mums ir iespēja sekot līdzi mammām un bērniem, kuri aizraujas ar kulināriju, kā arī šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā vadītājai Ainai Poišai. LNT Brokastu žurnālists Oskars Lepers nolēma viņu kārtīgi izdancināt Lindy Hop deju soļos.

“Vispār man ļoti patīk dejot, jo tur var tā kārtīgi izlādēties,” atzīst kulinārijas šova vadītāja, taču viņa piekrita tikai ar vienu vienīgu noteikumu – Leperam pēc tam jāņem mamma aiz rokas, jādodas ciemos pie Poišas uz studiju un jāpagatavo kaut kas garšīgs.

Lindijhops ir saulaina un ļoti enerģiska pāru deja, kas radusies Hārlemā, Ņujorkā 20. un 30. gados. Oriģināli to dejo pie tā laika džeza mūzikas. Tā savus ziedu laikus piedzīvoja 30. gadu beigās un 40. gadu sākumā, kas bija vienlaikus ar tā saucamo svinga ēru. To, vai šim pārim izdevās vienas dienas laikā iemācīties šīs dejas soļus, skaties LNT Brokastu sižetā!

Foto

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl