Aminatas akcijas kāpj – bukmeikeri Latvijai paredz 12. vietu Eirovīzijā

0 Komentāru
Aminatas akcijas kāpj – bukmeikeri Latvijai paredz 12. vietu Eirovīzijā
Foto: AP/SCANPIX

Ar katru uznācienu pirms pusfināla, kas gaidāms jau šovakar, šī gada Latvijas pārstāve Eirovīzijā Aminata Savadago pierāda to, ka tieši viņas priekšnesumam jābūt vienam no tiem, kas sestdien lielajā finālā jāatrāda visai Eiropai.

Šovakar jātiek finālā!

Dziesma Love Injected līdz šim, 21. maija vakaram jau vairākkārt izraisījusi ovācijas un uzslavas Eiropas mūzikas žurnālistu vidū, kas liek arī bukmeikeriem pārskatīt savas prognozes. Pēc vakardienas ģenerālmēģinājuma šī vakara pirmajam (un, cerams, ne pēdējam) lielajam uznācienam, kas noteiks, vai pēc piecu gadu pārtraukuma Latvijai beidzot izdosies iekļūt Eirovīzijas lielajā finālā, mūsu pārstāvei, Aminatai Savadago, tiek prognozēta 12. vieta lielajā finālā.

FOTO no vakardienas ģenerālmēģinājuma

Ar katru mēģinājumu priekšnesums tiek papildināts

Protams, ar parasta neprofesionāļa aci to pamanīt nevar, bet ar katru uzstāšanos mūsu dziedones priekšnesums niansēs tiek papildināts, lai līdz šim vakaram un, cerams, arī sestdienai, uznāciens sasniegtu pilnību. Tiek domāts par pilnīgi visu, sākot ar kleitu un zīmējumiem uz Aminatas ķermeņa, beidzot ar gaismām aiz viņas muguras un bekvokālu skaļumu dažādās dziesmas vietās. Šovakar visai Latvijai jātur īkšķi kā vēl nekad! Šis ir īstais brīdis, kad šķērsot melno līniju un pierādīt, ka arī dziedātāju tauta ir pelnījusi vietu starp labākajām Eirovīzijas dziesmām.

Vai Aminata šovakar spēs iekļūt Eirovīzijas finālā?

Rezultāti:
90%

Jā, protams!

4%

Nē, sagaidāma kārtējā izgāšanās!

3%

Jāatzīst, ka neesmu dzirdējis viņas dziesmu...

2%

Neskatīšos, neinteresē!

0 Komentāru