Komentāri
Aminatas akcijas kāpj – bukmeikeri Latvijai paredz 12. vietu Eirovīzijā
Foto: AP/SCANPIX

Ar katru uznācienu pirms pusfināla, kas gaidāms jau šovakar, šī gada Latvijas pārstāve Eirovīzijā Aminata Savadago pierāda to, ka tieši viņas priekšnesumam jābūt vienam no tiem, kas sestdien lielajā finālā jāatrāda visai Eiropai.

Šovakar jātiek finālā!

Dziesma Love Injected līdz šim, 21. maija vakaram jau vairākkārt izraisījusi ovācijas un uzslavas Eiropas mūzikas žurnālistu vidū, kas liek arī bukmeikeriem pārskatīt savas prognozes. Pēc vakardienas ģenerālmēģinājuma šī vakara pirmajam (un, cerams, ne pēdējam) lielajam uznācienam, kas noteiks, vai pēc piecu gadu pārtraukuma Latvijai beidzot izdosies iekļūt Eirovīzijas lielajā finālā, mūsu pārstāvei, Aminatai Savadago, tiek prognozēta 12. vieta lielajā finālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO no vakardienas ģenerālmēģinājuma

Ar katru mēģinājumu priekšnesums tiek papildināts

Protams, ar parasta neprofesionāļa aci to pamanīt nevar, bet ar katru uzstāšanos mūsu dziedones priekšnesums niansēs tiek papildināts, lai līdz šim vakaram un, cerams, arī sestdienai, uznāciens sasniegtu pilnību. Tiek domāts par pilnīgi visu, sākot ar kleitu un zīmējumiem uz Aminatas ķermeņa, beidzot ar gaismām aiz viņas muguras un bekvokālu skaļumu dažādās dziesmas vietās. Šovakar visai Latvijai jātur īkšķi kā vēl nekad! Šis ir īstais brīdis, kad šķērsot melno līniju un pierādīt, ka arī dziedātāju tauta ir pelnījusi vietu starp labākajām Eirovīzijas dziesmām.

Vai Aminata šovakar spēs iekļūt Eirovīzijas finālā?

Rezultāti:
90%

Jā, protams!

4%

Nē, sagaidāma kārtējā izgāšanās!

3%

Jāatzīst, ka neesmu dzirdējis viņas dziesmu...

2%

Neskatīšos, neinteresē!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl