Komentāri

Pēc sakāves pērn Gaju ģimene ASV ir nolēmusi atgūt Ginesa rekordu kā privātmāja, kuru ir rotāta ar vislielāko spuldzīšu skaitu.

Kāda ņujorkiešu ģimene jau vairākkārt izpelnījusies pasaulē viskrāšņāk izrotātās privātmājas statusu. Pērn tās māju rotāja vairāk nekā 400 000 lampiņu. Taču ar to nebija pietiekami, lai kārtējo reizi iegūtu visvairāk izgreznotākās Ziemassvētku mājas titulu – pērn šī balva aizceļoja uz Austrāliju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr Gaju ģimenei zaudējums ir bijis izaicinājums – šogad ģimene ar sponsoru atbalstu ir izrotājusi māju ar vairāk nekā 600 000 lampiņu un pamatoti cer, ka viņi atkal varētu iegūt Ginesa rekordu grāmatas titulu par pasaulē visvairāk izrotātāko māju Ziemassvētkos

Ģimene atzīst, ka aizraušanās sākusies pirms daudziem gadiem, kad ģimenē parādījusies meitiņa. Šim notikuma  par godu uz Ziemassvētkiem ģimene māju pirmo reizi izrotājusi māju ar pirmajām 6000 lampiņām.

Tagad Gaju ģimene gaida pirmo Adventi, kad tiks iedegti Ziemassvētku rotājumi.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl