Komentāri

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa sniegums spēles laukumā nav palicis bez uzmanības arī aizokeāna bērnu sirdīs un prātos.

Pirms četriem mēnešiem vienu no pirmajām slavas dziesmām basketbolistam Kristapam Porziņģim veltīja pašmāju duets Transleiteris. Laiks nav stāvējis uz vietas, audzis arī paša Kristapa sniegums spēles laukumā, un nu latviešu basketbolists kļuvis par pozitīvo tēlu arī amerikāņu bērnu vidū. Dziesmā Kristapa jaunākās paaudzes fani daudzina New York Knicks spēlētāja augumu, bezbailību, profesionālos sasniegumus nākotnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO:

VIDEO:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl