Komentāri

Pasaulē par vienu no pēdējā laika interneta hitiem kļuvis video, kurā redzams, kā amerikāņi reaģē uz dažādiem saldumiem, kas vesti no kaimiņvalsts – Igaunijas, bet pa vidu tam iesprucis arī mūsu pašmāju saldais zefīrs. Kāda bija viņu reakcija?

Pēdējo mēnešu “trends” globālajā tīmeklī vai, precīzāk, viens no tādiem noteikti ir – likt amerikāņiem apēst kaut ko dīvainu un pēc tam skatīties, kā viņi reaģē uz garšu. Vienu no šādiem video uzfilmējusi arī kāda igauņu meitene, kura acīmredzot savu dzīvi pārcēlusi uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Viņa šajā materiālā dod nogaršot saviem draugiem visādus saldumus un viņiem dīvainas lietas, kas iecienītas meitenes mājās, un blakus tiem ir arī mūsu Laimas ražojums – saldie zefīri. Kāda bija viņu reakcija? Skaties smieklīgo video! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl