Komentāri
Amerikāņi ir gatavi prezidenta kandidātu Donaldu Trampu nosūtīt kosmosā un atstāt tur…
Foto: LETA

Tiem, kas kaut nedaudz seko līdzi Amerikas Savienoto Valstu iekšējām intrigām, zina, ka viens no nākamo prezidenta vēlēšanu kandidātiem ir miljardieris un TV personība Donalds Tramps. Tiem, kas varbūt nav informēti, varam pateikt priekšā, ka viņš nav pats mīlētākais kandidāts, un to vēlētāji ir arī gatavi pierādīt ar īpašu petīciju…

“Mēs visi esam noguruši no visām neiedomājamajām lietām, ko Donalds Tramps ir teicis, darījis, grib darīt, kam viņš tic utt. Mans risinājums šai situācijai ir aizsūtīt viņu kosmosā un atstāt tur. Ja šī petīcija savāks pietiekami daudz parakstu, pievienošu saiti, kur jūs varēsit ziedot naudu, lai tas notiktu. Tas nebūt lēti, bet kādam brīdim tas būs tā vērts,” raksta petīcijas autore Ātumna Boele.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka vietnē “change.org” jebkurš var iesniegt petīcijas pieteikumu, taču ne jebkurš katrs tam var savākt 50 tūkstošus parakstus, kas meitenei jau gandrīz ir izdevies – pietrūkst vien nepilnu trīs tūkstošu parakstu. Petīciju varat atrast šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl