Komentāri
Alus mīļiem svētki – Vērmanes dārzā sākas Latvianbeerfest

Alus mīļiem šī nedēļa solās būt, ja ne sapņa piepildījums – alus ezers, tad vismaz pamatīgi svētki gan, jo pašā Rīgas centrā, Vērmanes dārzā, varēs dzert, baudīt, strēbt un vēl visādi citādi patērēt brīnišķīgo dzērienu alu.

Festivāls sākas šodien, 28. maijā, un ilgs līdz 31. maijam. Ieejas maksa festivālā – 2 eiro. Festivāla darba laiks:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • 28. maijā – no 11.00 līdz 01.00;
  • 29. un 30. maijā – no 10.00 līdz 01.00;
  • 31. maijā – no 10.00 līdz 23.00.

Vērienīgākais Baltijas alus festivāls Latviabeerfest pulcē alus darītājus no visas Latvijas un ārvalstīm. Festivāla laikā būs iespēja degustēt vairāk nekā 165 alus šķirnes, no kurām daļa tiek vesta no citām valstīm par godu festivāla 5. gadu jubilejai.

Jau 28. maijā – atklāšanas dienā – īsi pēc grandiozās atklāšanas notiks viktorīna Meklējam Alus vēsturnieku un Vērmanes dārza teritoriju vakara stundās ieskandinās mums visiem labi zināmais mūziķis Atis Ieviņš ar grupu The Rock Brothers.

Festivāla otrās dienas noskaņās publika varēs atbalstīt valsts spēcīgākos vīriešus spēka pārbaudēs un vakarā apmeklētājus priecēs grupa Roja ar savām sen labi zināmajām un jaunajām dziesmām.

Sestdien, 30. maijā, – Latvianbeerfest kulminācijas dienā – degustējot smeķīgo alus šķirņu bagātīgo klāstu, būs iespēja vērot vareni spēcīgu priekšnesumu Spēka vīru šovs, muzikālo noformējumu rūpēsies grupa Iļģi, savukārt uz lustīgu izdejošanos jūs aicina jautrie Mākoņstūmēji.

Noslēdzot piecu gadu jubilejas pasākumu, 31. maijā Latviabeerfest jau gadskārtēji rīko konkursu Mis Latviabeerfest 2015, kuram laipni aicinātas pieteikt dalību visas daiļā dzimuma pārstāves. Katros kārtīgos svētkos ir arī jāizdejojas – uz dančiem jūs mudinās B*Roll Band un festivāla noslēgumā godināsim visus alus darītājus ar apbalvojumiem – Festivāla noslēguma apbalvošanā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl