Alus, grūtniecība un citi iemesli, kāpēc tev uzmācas odi

Pievienot komentāru
Alus, grūtniecība un citi iemesli, kāpēc tev uzmācas odi
Pixabay

Attiecībā uz cilvēkiem šiem asinssūcējiem ir sava gaume, un, lai ods tev uzmāktos, jūsu starpā ir jāvalda īpašai ķīmijai.

Ir cilvēki, kuri no odiem nespēj vien atkauties, kamēr citiem nav ne jausmas, ko nozīmē apnicīgā dīkšana pie auss, kad tu, civēks, laidies miegā. Izrādās, ka odi nemaz tā nemetas virsū kuram katram.

Esam apkopojuši 5 iemeslus, kāpēc odiem tu varētu patikt vairāk, nekā citi.

Tu esi stāvoklī

Pixabay

Pixabay

Sieviešu kārtas odi (tie, kas kož) ir kā uzburti uz oglekļa dioksīdu. Odu mātītēm ir īpaši receptori, ar kuru palīdzību tās sajūt šo gāzi. Zinātnieki noskaidrojuši, ka sievietes bērniņa gaidībās izelpo par 21% vairāk CO2 nekā sievietes, kuras nav stāvoklī.

Tu esi nosvīdis

Pixabay

Pixabay

Odus ļoti pievelk laktoskābe, kas caur sviedriem izdalās intensīvu fizisku aktivitāšu laikā. Turklāt sportojot paaugstinās ķermeņa temperatūra, un arī siltums piesaista odus.

Tev ir nultā asinsgrupa

Flickr

Flickr

Tieši tāpat kā tev ir iemīļotākās saldējuma vai ledeņu garšas, arī odiem ir sava gaume attiecībā uz…asins garšu. Noskaidrojies, ka nejaukie asinssūcēji vislabprātāk uzbrūk cilvēkiem ar nulto asinsgrupu.

Tev garšo alus

Pixabay

Pixabay

Laikam jau odiem arī dažkārt prasās kāds stiprāks grāds. Un šī nav laba ziņa alus cienītājiem, jo kādā pētījumā noskaidrots, ka odi ievērojami vairāk kož cilvēkiem, kuri ir dzēruši alu.

Tavi gēni

Pixabay

Pixabay

To, vai piknikā tu vairāk cīnīsies ar izsalkušiem odiem, nekā remdēsi savu izsalkumu pats, nosaka arī tavi gēni. Dažiem cilvēkiem organisms insektu repelentus izstrādā dabīgi – to, vai tas notiek, kontrolē mūsu gēni.