Alūksnes Zušu festivālā – zušu ātrēšana, zušu skrējiens un seriālu zvaigžņu uzstāšanās

0 Komentāru
Alūksnes Zušu festivālā – zušu ātrēšana, zušu skrējiens un seriālu zvaigžņu uzstāšanās
Foto: Artis Pupiņš

Sestdien, 18. jūnijā, Alūksnes Pilssalā notiks trešais Alūksnes Zušu festivāls, kas apmeklētājiem piedāvās muzikālas un sportiskas izdarības, konkursus, andelēšanos tirdziņā un Jāņu ielīgošanu zaļumballē.

Festivāls sāksies jau dienas pirmajā daļā, kad Alūksnes un Apes novada fonda Jauniešu ideju laboratorija aicinās uz aktīvās atpūtas pasākumu Zušu skrējiens Pilssalas stadionā. Skrējiena rīkotāji dalībniekiem piedāvās divas distances. Plkst. 11:00 stadionā tiks dots starts septiņu kilometru skrējienam lielākajiem dalībniekiem, savukārt plkst. 12:00 turpat stadionā notiks stafetes skrējiens bērniem līdz 13 gadu vecumam. Dalībnieki skrējieniem varēs reģistrēties no plkst. 10:00 līdz 10.50 norises vietā.

Pēcpusdienā, plkst. 15:00, Pilssalas estrādē Zušu festivāla atklāšanā Alūksnes novada deju kolektīvi piedalīsies koncertā Precinieki nāk. Savukārt no plkst. 17:00 līdz 19.30 Pilssalas teritorijā būs dažādas aktivitātes festivāla apmeklētājiem – iespēja izmēģināt savus spēkus vairākos konkursos, piemēram, zušu ātrēšanā, dziedāt ar muzikantiem Normundu Veļķeri un Arni Rappu, kā arī iegādāties sieru, alu, zušus un citus labumus amatnieku tirdziņā. Ieeja uz koncertu un festivāla aktivitātēm – bez maksas.

Vakarā, plkst. 20:00, Pilssalas estrādē uz koncertu Ne silts, ne auksts aicinās novadnieka Laura Amantova vadītais muzikālais kolektīvs Mirage Jazz orchestra, Juris Vaivods un Dailes teātra dziedošie aktieri Ieva Segliņa, Ērika Eglija, kura zināma kā seriāla Viņas melo labāk zvaigzne, un seriāla UgunsGrēks aktieris Gints Andžāns. Savukārt plkst. 22:00 Pilssalas estrādē uz Jāņu ielīgošanas zaļumballi aicinās Vilnis Dumpis un Deju orķestris. Šis sarīkojums ir ar ieejas maksu.

Foto: pavasaris Latvijas augstākajā pilsētā

0 Komentāru