Alkohola horoskops: ko reibumā sagaidīt no katras horoskopa zīmes

0 Komentāru
Alkohola horoskops: ko reibumā sagaidīt no katras horoskopa zīmes
PIXABAY

Klāt nedēļas nogale – laiks atpūtai! Daudziem atslābināties pēc darba nedēļas palīdz kāds grādīgs dzēriens. Pirms doties uz līksmot vētrainā ballītē, liegi pasēdēt krodziņā vai atkorķēt dzēriena pudeli mājās, iepazīsties ar portāla Elitedaily.com apkopotajiem alkohola lietošanas paradumiem un to, kā “zaļais pūķis” ietekmē katru horoskopa zīmi!

Auns

Auni zināmi ar to, ka viņiem patīk izklaidēties. Auni ir draudzīgi un īsteni kompānijas dvēseles. Lēkā no viena pie otra, pārliecinoties, ka visi prot izklaidēties tikpat labi, kā to dara paši Auni. Ja ne, tad Auni ir tie, kas uzsauc tev dzērienus. Tātad, ja tev ir slikts noskaņojums, ziņo par to Aunam, un nenokavējiet ”laimīgo stundu”!

2

Dvīņi

Ne velti Dvīņiem ir divas sejas. Gluži tāda var izvērsties ballīte ar šīs horoskopa zīmes pārstāvi. Dvīņiem nepatīk neizlēmība, tāpēc, pirms dodies izklaidēties, tev ir skaidri jāzina vakara plāns.

Atceries, ka Dvīņiem ir grūti palikt vienā vietā visa vakara garumā, tāpēc sagatavojies jau iepriekš! Un nebrīnies, ja kādā brīdī paliec viens pats. Dvīņi ir tie, kas pēkšņi nozūd vai vienā brīdī no skaidra kristāliņa kļūst par neadekvātiem ķēmiem.

Nākamais: Dvīņi
0 Komentāru