Aldari par godu Romas pāvesta vizītei darījuši īpašu alu

Komentāri
Aldari par godu Romas pāvesta vizītei darījuši īpašu alu
Foto: EPA/ LETA

Gatavojoties Romas pāvesta Franciska vizītei ASV, sarosījušies suvenīru tirgotāji, kuri cer labi nopelnīt. Par godu pāvesta vizītei izgatavots pat īpašs alus.

Vašingtonas bazilikas veikals ir pilns ar visdažādākajiem suvenīriem katra gaumei un naudas maka biezumam. Par piemiņu no Romas pāvesta Franciska vizītes ticīgajiem tiek piedāvāti, piemēram, krekli un krūzes. Bet jo īpaši iecienīts ir pāvesta automašīnas, kas tiek saukta par “popmobīli”, miniatūrs modelis. Taču, lai pie tā tiktu, ir jāšķiras no simts dolāriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Netālu no veikala patvērumu varēs atrast tie, kuri vēlēsies nedaudz atpūsties no viņa svētības un izbēgt no tūkstošos mērāmā svētceļnieku pūļa. Bārā Bruklandes pinte iespējams nobaudīt dažāda veida alu ar tādiem tematiskiem nosaukumiem kā Dubultmucas Jēzus, Dievišķā atriebība un Episkais lielais sliktais baptists.

Turklāt par godu Franciska vizītei vietējie alus darītāji radījuši alu ar nosaukumu No Pope Til Brookland, kas ir atsauce uz grupas Beastie Boys dziesmas nosaukumu No Sleep Till Brooklyn.

Pāvests patlaban turpina vizīti Kubā. Vašingtonā viņš ieradīsies rīt. Pēc tam pāvests dosies uz Ņujorku un Filadelfiju, kur svētdien notiks brīvdabas Svētā Mise. Tiek prognozēts, ka to apmeklēs pusotrs miljons cilvēku. Pāvestam tāpat plānota tikšanās ar ASV prezidentu Baraku Obamu, uzruna ASV Kongresā un ANO Ģenerālajā asamblejā.

Romas pāvesta Franciska viesošanos Kubā skaties galerijā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl