Ak, sievietes… 2014. gada dāmu lielākie “feili”

Komentāri

Ziemassvētki un Vecgada vakara tuvošanās liek iespringt ļoti daudziem, jo jāpaspēj izdarīt viss, kas nav paspēts. Arī video cilvēki visā pasaulē nesnauž un taisa dažādu variāciju video sakopojumus. Lūk. piedāvājam gandrīz 10 minūšu materiālu ar, iespējams, neveiksmīgākajām 2014. gada daiļā dzimuma pārstāvēm.

Neveiksmīgi lēcieni ūdeni no laivas, ne pārak veiklas darbības ar augstpapēžu kurpēm kājās, kā arī dažādi citi mēģinājumi, kas beigušies tā, lai par to pēc laika varētu pasmieties. Viss 2014. gads satilpināts 10 minūtēs smieklu un jautrības.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl