Komentāri
Ak, šī skaistā draudzība: jaunietis un viņa kaķis atdarina leģendāras filmu epizodes
Foto: Instagram

Mūsdienu tehnoloģiju iespēju iespaidā pat visparastākajam cilvēkam var rasties ideja, kuru īstenojot, viņu pamanīs un izcels. Šoreiz stāsts ir par puisi un kaķi, kuri savas draudzības rezultātā radījuši ļoti smieklīgu un atjautīgu ideju.

Pagaidām gan tapušas tikai piecas fotogrāfijas, taču, spriežot pēc pieprasījuma Instagramā, kas sakrājis jau gandrīz 7,5 tūkstošus sekotāju, taps vēl. Un gan jau augs arī fanu loks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvenajā lomā ir Deivids un Sāra no Lielbritānijas. Viņu kontā ir tādas leģendāras filmas kā Svešais, Mirdzums u.c. Viņu veikumus vari ievērtēt Instagram profilā, kur katru nedēļu tiek nopublicēta viena fotogrāfija, bet sekotājam jāatmin, kas tā ir par filmu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl