Komentāri

Dažkārt šķiet, ka tikai Latvijā ir milzīgas problēmas ar asfalta segumu uz autoceļiem, taču tā nebūt nav! Pie mums redzēti visādi interesanti veidi, kā apstrādā nelīdzenās vietas, taču šajā video redzams, ka mūsu lielajā kaimiņvalstī to dara vēl īpašākos veidos.

Neesam speciālisti, vai šis strādnieks bija, vai nebija alkohola reibumā, taču to, ka viņš, visticamāk, nebija skaidrā, var diezgan labi redzēt turpmāk atrodamajā video! Turklāt, kā viņš strādā un kādus instrumentus izmanto… To visu var redzēt smieklīgajā materiālā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Cīņa ar bedrēm uz Latvijas ceļiem, šķiet, ir kā cīņa ar vējdzirnavām. Taču – acis darba izbijās, rokas darba nebijās! Īsts latvietis zina, kas jādara, lai defektu pārvērstu efektā. Protams, var izmantot sīkus akmentiņus vai smiltis, bet varbūt tavā gadījumā tie būs pūpoli vai čiekuri, vai vēl kāds cits asprātīgs paņēmiens!? Aicinām iesūtīt savu efektīvāko bedru aizbēršanas recepti! Neturi sveci zem pūra!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl