Aizvadīts kārtējais kailo velosipēdistu brauciens

Komentāri
Aizvadīts kārtējais kailo velosipēdistu brauciens
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kamēr Latvijas sabiedrība tikai sāk celt spalvu gaisā par velosipēdistu vietu zem saules, pasaulē tas sasniedzis pagaidām augstāko punktu. “Kritiskā masa” ir ļoti apsveicams un nepieciešams pasākums, bet kad pie mums visi vienosies pasākuma un uz riteņiem sēdīsies kaili?

Kailo velosipēdistu brauciena pasākuma saknes meklējams 2004. gadā, un tas noticis jau 70 pilsētās 20 pasaules valstīs. Šis notikums ir kā protests pret pārvietošanos ar auto, kā arī naftu, sak, mēs taču varam pārvietoties arī bez drēbēm. Un kāpēc gan lai kādam vispār būtu iebildumi pret šāda veida pārvietošanos uz riteņa?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekšējā nedēļas nogale bija ziemeļu puslode kārta, kad rīkot šo pasākumu. Piektdien un sestdien brauciens notika Ņujorkas, Čikāgas, Guadalaharas, Londonas un citās pilsētās. Dienvidu puslodes brauciens norisinājās 8. martā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl