Aizšķēršo ceļu Āfrikas gaumē

Komentāri

Latvijā visbiežākā pārādība, kas varētu aizšķērsot braucamo daļu, ir kāds apgāzies koks vai stabs. Tikpat normāli, cik mēs uztveram šo, Āfrikas kontinentā acīmredzot pilnīgi ikdienišķa parādība ir mazi lauvēni, kas rotaļājas uz ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Antons un Mišela Kembeli-Herisi ir iemūžinājuši kādu mīļu brīdi no Krugera Nacionāla Parka ikdienas Dienvidāfrikā. Viņiem ceļā stājusies lauvu ģimene, kas savu ģimenes ballīti izdomājuši uztaisīt uz kāda no auto satiksmes ceļiem. Lielie kaķi gulēja uz saules uzkarsētā asfalta, lai pārlaistu nakti. Priekšplānā, protams, to atvases, kas lieki laiku netērē, bet gan dauzās kopā ar saviem brāļiem un māsām.

Tiesa, pēc laika, kad plēsēji saprata, ka viņiem ir pārāk liela uzmanība, tie pazuda krūmos, lai varētu atjaunot kustību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl