Komentāri

Ja Tev būtu pareģa spējas un kristāla bumba, ar ko ielūkoties nākotnē, kā Tu justos, redzot savu mīļoto 90 gadu vecumā?

Teviss un Kristija pēc mēneša būs precēts pāris, taču, pirms viņi saka viens otram jāvārdu pie altāra, pārim bija lieliski iespēja, pateicoties profesionāliem grimētājiem, apskatīties vienam uz otru, kā viņi izskatīsies, kad būs jau novecojuši. Abi divi bija pārsteidzoši emocionāli gan savās reakcijās, gan arī vārdos, ko veltīja otram pēc katras grimēšanas reizes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Skatoties šo video, jebkuram no mums gribas iemīlēties atkal un atkal no jauna. Ja tuvākajā laikā grasies precēties, paskaties uz savu otru pusīti un iedomājies, kādi būsit sirmā vecumā. Ir taču vērts otram sniegt zvērestu uz visu dzīvi, vai ne?

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl