1 komentārs
Aizkustinošakā “Facebook” lapa Latvijas vēsturē? Kāds Jānis lūdz savu draudzeni Līgu atgriezties mājās
Foto: facebook.com/LigaAtgriezies

Izmisuma sauciens pēc pēdējās iespējas – tā varētu noraksturot sociālā tīkla “Facebook” lapas “Līga, Atgriezies” pirmo un vienīgo ierakstu.

Kādās mājās, kurā mitinājies Jānis un Līga, meitenes mērs acīmredzot bijis pilns, un viņa puisi pametusi, taču Jānis nav gatavs padoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sveiki visiem, mani sauc Jānis un es vēlos lūgt tavu palīdzību,” ar šādu tekstu iesākas “Facebook” ieraksts.

“Mana draudzene Līga mani pameta, jo es biju pārāk neorganizēts un pārāk reti tīrīju māju. Līga aizgāja dzīvot pie māsas, viņa neatver man durvis, nobloķēja mani Facebook un neatbild, kad mēģināju zvanīt.

LŪDZU DALIES AR ŠO ZIŅU, lai Līga pamanītu!!!!!

LĪGA, es tevi mīlu līdz mēnesim un atpakaļ, jo tu esi man dārgākā pasaulē! Apsolu, ka kopš šī brīža un nekad, NEKAD vairs neatstāšu nemazgātus traukus izlietnē!
Mīlu,
Jānis”

IERAKSTU MEKLĒ ŠEIT

Nepilnas dienas laikā šis ieraksts iekrājis jau vairāk kā 2 tūkstošus dalījumu jeb “Share”, kas nozīmē – Līga, visticamāk, vēsti saņēmusi. Cilvēki steidz komentēt atbalstu Jānim, bet citi pauž sašutumu, kāpēc viņam tāda sieviete, kura sīkumu dēļ pamet mājas, vispār vajadzīga.

Portāla Skaties.lv komanda novēl Jānim izturību un laimīgas beigas šim stāstam!

TOP komentāri

  • Lelde Avotina
    0 0 0

    Lelde Avotina

    Ir mats matā tāda pati lapa arī Lietuviešiem, tikai ar citiem vārdiem. Tā ka nekādas romantikas, drīzāk mārketings.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl