Komentāri

Britu mākslinieka Stīva Kata (Steve Cutts) animācijas filma trāpīgi atspoguļo mūsdienu cilvēka attiecības ar dzīvniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki aizmirst, ka arī paši ir dzīvnieki, kas līdzās neskaitāmām citām sugām dzīvo uz šīs planētas. Taču tā vietā, lai cienītu citu sugu dzīvnieku dzīvību un dzīvi, mēs viņus ieslogām, izrīkojamies ar viņu ķermeņiem, kā vien vēlamies, liekam izciest neaprakstāmas mocības, atņemam viņu mājas, bērnus un pēc tam viņus nogalinām, pauž dzīvnieku tiesību aizstāvības biedrība ”Dzīvnieku brīvība”. 3 minūšu ilgā animācijas īsfilma ir guvusi milzu popularitāti.

MAN from Steve Cutts on Vimeo.

Otrdien, ceturtdien un sestdien pie Rīgas Cirka notiks protesti pret dzīvnieku izmantošanu cirkā. Savukārt trešdien, 13. augustā, biedrība Dzīvnieku brīvība aicina uz Kaņepes Kultūras centru – kampaņas “Par cilvēcīgu cirku” ietvaros rīkotu informatīvu pasākumu, kurā uznamības lokā būs jautājumi: Kādos veidos dzīvnieki tiek izmantoti izklaidei? Kā tiek panākts, ka viņi izpilda trikus? Kas notiks ar cirka dzīvniekiem, ja viņus vairs neizmantos? Ko varam darīt, lai palīdzētu šiem dzīvniekiem?

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl