Aizkustinošā animācijas īsfilmā atklāj cilvēku nežēlību pret dzīvniekiem

Komentāri

Britu mākslinieka Stīva Kata (Steve Cutts) animācijas filma trāpīgi atspoguļo mūsdienu cilvēka attiecības ar dzīvniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki aizmirst, ka arī paši ir dzīvnieki, kas līdzās neskaitāmām citām sugām dzīvo uz šīs planētas. Taču tā vietā, lai cienītu citu sugu dzīvnieku dzīvību un dzīvi, mēs viņus ieslogām, izrīkojamies ar viņu ķermeņiem, kā vien vēlamies, liekam izciest neaprakstāmas mocības, atņemam viņu mājas, bērnus un pēc tam viņus nogalinām, pauž dzīvnieku tiesību aizstāvības biedrība ”Dzīvnieku brīvība”. 3 minūšu ilgā animācijas īsfilma ir guvusi milzu popularitāti.

MAN from Steve Cutts on Vimeo.

Otrdien, ceturtdien un sestdien pie Rīgas Cirka notiks protesti pret dzīvnieku izmantošanu cirkā. Savukārt trešdien, 13. augustā, biedrība Dzīvnieku brīvība aicina uz Kaņepes Kultūras centru – kampaņas “Par cilvēcīgu cirku” ietvaros rīkotu informatīvu pasākumu, kurā uznamības lokā būs jautājumi: Kādos veidos dzīvnieki tiek izmantoti izklaidei? Kā tiek panākts, ka viņi izpilda trikus? Kas notiks ar cirka dzīvniekiem, ja viņus vairs neizmantos? Ko varam darīt, lai palīdzētu šiem dzīvniekiem?

Lasi vēl