Komentāri

Gatavojoties koncertspēlei ”Es šonakt būšu laimīgs!”, kas 28. decembrī norisināsies Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ierakstā to varēs redzēt arī Vecgada vakarā, plkst. 21.00, kanālā TV3), pagājušajā nedēļā Ginta Stankeviča mājīgajā ierakstu studijā ”Factory Sound Studio” pulcējās daudzi koncertspēles dalībnieki, lai ierakstītu tituldziesmu ”Es šonakt būšu laimīgs!” (Raimonda Paula mūzika, Guntara Rača teksts).

Dziesma jau pavisam drīz sāks skanēt arī lielākajās Latvijas radiostacijās.

Uz dziesmas ierakstu pulcējās īsts zvaigžņu koris: koncertspēles vadītāji Baiba Sipeniece-Gavare, Normunds Jakušonoks un Uldis Marhilēvičs, dziedātāji Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Māra Upmane-Holšteine un Samanta Tīna, Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte, Latvijas Nacionālā teātra aktrise Līga Zeļģe un Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, kā arī Suitu sievas, kas uz dziesmas ierakstu bija speciāli mērojušas ceļu no Alsungas.

Foto

28.decembrī šiem māksliniekiem pievienosies arī Latvijas Nacionālā, Dailes, Liepājas un Valmieras teātru aktieri, dziedātājs Mārtiņš Ruskis, grupa ”Pērkons”; tāpat gaidāmi arī citi muzikāli pārsteigumi, un uzsvērsim, ka šī koncertspēle būs īpaša – īstās Vecgada vakara noskaņās! Ja neizdosies pašam būt klātienē, to visu varēsiet skatīt ierakstā 31. decembra vakarā kanālā TV3 plkst. 21.00.

Video: dziesmas ieraksta aizkulises

”Mēs ar kolēģiem pret šo koncertprogrammu izturamies ļoti atbildīgi. Iespējams, kādam skatītājam šajā vakarā būsim vienīgie ciemiņi viņa mājās. Tādēļ vēlamies uzburt īstus un patiesus svētkus,” pēc dziesmas ieraksta pauda Baiba Sipeniece-Gavare, kurai šī dziesma ir īpaša kopš kādiem Līgo svētkiem, kad, to klausoties, viņa nolēmusi – jā, es būšu laimīga! Tāpat gan Baiba, gan abi pārējie koncertspēles vadītāji ir gandarīti par iespēju pēc ilgāka pārtraukuma atkal satikties šajā projektā.

Koncertspēle ”Es šonakt būšu laimīgs! Ielūdz Baiba Sipeniece-Gavare, Uldis Marhilevičs un Normunds Jakušonoks” notiks:

  • 28.decembrī plkst.19 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā
  • 25.februārī plkst. 18 Valmieras Kultūras centrā
  • 24.martā plkst.19 Ventspils teātra namā ”Jūras vārti”
  • 29.martā plkst. 19 Ogres Kultūras centrā
  • 8.aprīlī plkst.18 Tukuma Kultūras centrā
  • 20.aprīlī plkst.19 Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”
  • 30.aprīlī plkst.18 Liepājas koncertzālē ”Lielais Dzintars”
  • 19.maijā plkst.19 Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē.

Biļetes uz koncertuzvedumu var iegādāties ”Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Lasi vēl