Komentāri
Valters Krauze un Ainārs Baštiks dalīsies padomos par kāzu organizēšanu
Foto: KairosPhotography/ Flickr.com

Jau šonedēļ, 17. janvārī, viesnīcā Gutenbergs tiks atklāts lekciju cikls Mīlestība par kāzu plānošanu un organizēšanu, kurā pieredzē dalīsies arī mācītājs Ainārs Baštiks, pasākumu vadītājs Valters Krauze, fotogrāfs Mārtiņš Plūme u.c. ar kāzu organizēšanu saistītu jomu eksperti.

Lekcijas nav nepieciešamas pāriem, kuri izmanto kāzu koordinatoru pakalpojumus, jo lekciju mērķis ir palīdzēt tiem, kuri kāzas organizē paši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmās lekcijas Pamatsoļi kāzu plānošanā un Kāzu budžeta izstrāde notiks jau sestdien, 17. janvārī, viesnīcā Gutenbergs.

Lekcijas vadīs Kāzu Aģentūras direktore Dace Miezīte, un gandrīz katrā lekcijā ar 30 minūšu programmu uzstāsies kādas ar kāzām saistītas jomas eksperts, lai iztirzātu tēmu no cita skatupunkta.

Lekciju viesi: mācītājs Ainārs Baštiks, pasākumu vadītājs Valters Krauze, fotogrāfs Mārtiņš Plūme, kūku pavēlniece Liene no Lapsas mājas, Augumājas dekorators Valters Ozoliņš, pārstāvis no kāzu modes studijas Ingrida Bridal, stiliste Natālija Jodo, Latvijas Nacionālā teātra aktieris un pasākumu vadītājs Egils Melbārdis un ielūgumu dizainere Oksana Solnceva.

Lekcijās tiks veikta konkrēto tēmu analīze ar atsevišķu pozīciju padziļinātu izpēti. Lekciju apmeklētājiem sniegs reālus piemērus, kā uzsākt un turpināt kāzu plānošanu līdz pat kāzu dienai. Rīgā kopumā notiks 10 lekcijas, un pāri var izvēlēties apmeklēt visas vai tikai sev aktuālākās lekcijas.

Valmierā, Rēzeknē, Liepājā un Daugavpilī notiks divas lekcijas, kur tiks ietverts būtiskākais un svarīgākais par kāzu budžeta plānošanu, kāzu pakalpojumu izvēli, kāzu dienas plāna un kāzu scenārija izstrādi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl