Komentāri

Laidusi klajā savu jauno singlu Mazais princis, dziedātāja Aija Andrejeva turpina darbu pie akustiskās koncerttūres Ceļojums pie sevis, ar kuru sava talanta cienītājus iepriecinās nākamā gada pavasarī.

Ar savu jauno akustisko dziesmu programmu Ceļojums pie sevis balsij, čellam, ģitārām un perkusijām koncerttūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem Aija Andrejeva dosies nākamā gada pavasarī. Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hiti jeb, kā saka pati Aija, ”pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča un citu autoru skaņdarbi Tumsā, Kamoliņš, Kafijas krūze, Lelle, What For?!, Ar tevi lasīju kastaņus, Vēl, Kā neviens, Tu un es, Ēnas, Pavasaris un citi.

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. ”Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,” piebilst Aija.

Aija Andrejeva – Mazais princis

Lasi vēl