Āboltiņai zābaki ar karekļiem, Kozlovskis un Augulis neprot izvēlēties mēteļus – politiķus vērtē modes eksperti 

0 Komentāru
Āboltiņai zābaki ar karekļiem, Kozlovskis un Augulis neprot izvēlēties mēteļus – politiķus vērtē modes eksperti 
Foto: ekrānšāviņš

Modes, stila un protokola eksperti izvērtēja to, vai Latvijas vadošie politiķi zina, kā ģērbties uz svinīgiem pasākumiem valsts svētkos. Jāsaka, ka politiķiem ir plašas iespējas izkopt savu stilu.

TV 3 raidījums Dzīves smalkumi izvērtēt, cik atbilstoši svētkiem bija tērpušies Latvijas politiķi, aicināja vienu no vadošajiem modes dizaineriem Latvijā Aleksandru Pavlovu un lietišķās etiķetes eksperti Guntu Krastu.

Bijusī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa uz 18. novembra parādi bija ieradusies sasienamiem augstpapēžu zābakiem virs ceļa. ”Jādomā, ka tādos zābakos varētu jaunāka gada gājuma sievietes staigāt. Un nekādi striķīši lietišķajā pasaulē… nē, nē, nē,” norādīja Krasta.” Šajā gadījumā tā ir kļūda. Vajadzētu uzvilkt zābakus, kā minimums, bez karekļiem un tumšas zeķubikses, lai svārku šķēlumā nerēgotos plikas kājas” savu vērtējumu pauž Pavlovs.

Eksperti Inesei Lībiņai-Egnerei iesaka padomāt par aksesuāru izvēli pie pelēka mēteļa. ”Laikam ir par smagu… Izskatās pēc sērām – melna šalle, melni cimdi, melni zābaki. Varētu spilgtāk,” uzskata Pavlovs.

Savukārt Romualds Ražuks esot piemirsis par koptēlu. ”Tas mētelis viņam izskatās notraipīts,” vērtē Pavlovs. ”Es ieteiktu izņemt siksnu,” padomu dod Krasta.

Vēl viena mācība – krekla piedurknes drīkst būt redzamas tikai zem uzvalka žaketes. Te mazliet sagrēkojies Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. ”Īsais mētelis – tas ir ikdienas skriešanai,  bet, ja ir svinīgs pasākums, tad mētelim jābūt garākam un klasiskām,” padomu Kozlovskim un Augulim, kuri uz militāro parādi bija ieradušies pusmēteļos, dod Pavlovs.

Premjerministre ziedu nolikšanas brīdī pie Brīvības pieminekļa bija bez galvassegas, savukārt uz militāro parādi krastmalā ieradās ar cepuri. ”Tā cepurīte ir par daudz uz acīm uzkritusi. Šķiet, ka viņa slēpjas,” uzskata Krasta.

Vēl citu politiķu vērtējumus skaties video.

0 Komentāru