Komentāri

Pašlaik Kanāla 2 skatītāji no otrdienas līdz piektdienai plkst. 21:00 var baudīt situāciju komēdiju “Kā es satiku jūsu māti”. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un aizraujoši sižetu pagriezieni – piedāvājam dažus faktus, kas ļaus vēl vairāk izbaudīt šo lielisko seriālu.

9 fakti par seriāla “Kā es satiku jūsu māti” pirmo sezonu

  • Tituldziesmas autori un izpildītāji ir pašu seriālu veidotāju grupa “The Solids”. Tās nosaukums – Hey Beautiful!

Video: “The Solids” – “Hey Beautiful”

  • Bārnijs Stinsons nosaukts fiktīva heroīna dīlera vārdā no rakstnieka Džeimsa Ellroja grāmatas “L.A. Confidential”.
  • Gan seriāla tēls Robina Šcerbatska, gan arī tā atveidotāja Kobija Smaldersa nāk no Kanādas pilsētas Vankūveras.
  • Galvenais varonis Teds dzimis Ohaio, tāpat kā seriāla autori Kārters Bejs un Kregs Tomass;
  • Varoņu iecienītais krodziņš “Maclaren’s Pub” nosaukts par godu vienam no seriāla producentiem – Karlam Maklarenam.
  • Pilotsērija bija skatītāka par pirmās sezonas noslēgumu – pēc telekompānijas “ABC” datiem pašu pirmo sēriju noskatījās gandrīz 11 miljoni cilvēku, bet finālu – 8,6 miljoni.
  • Pirmās sezonas sērijas sarakstījuši vairāki desmiti cilvēku – “Kā es satiku jūsu māti” autori atbildīgi tikai par 1., 2., 10., 17., 18., 21. un 22. jeb fināla sēriju.
  • Galvenie varoņi vidēji par katru sēriju saņēma 120 tūkstošus ASV dolāru, bet Bārnija lomas atveidotājs Nīls Patriks Heriss – 210 tūkstošus.
  • Seriālā Teds, Lilija un Māršals ir viena vecuma, bet realitātē Elisone Hanigana un Džošs Rednors (Teds) ir sešus gadus vecāki par Džeisonu Sīgelu (Māršals).

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl