6 padomi mājīgas dzīvesvietas iekārtošanai

2 komentāri
6 padomi mājīgas dzīvesvietas iekārtošanai
Foto: Stephen Harris, Flickr.com

Mājoklim ir jābūt tādam, lai tajā justos labi un brīvi. Nav noslēpums, ka daudzi saskaras ar interjera iekārtošanas problēmām. Lūk, seši vienkārši padomi mājīgas dzīvesvietas iekārtošanai.

1. Ja jūsu mājvieta ir maza, tas nenozīmē, ka tajā vienmēr būs šauri. Ja interjerā dominē spilgtas krāsas, telpa vizuāli tiek palielināta. Izvēlēties spilgtu dīvānu un krēslus. Ja Jums nav iespējas iegādāties jaunas mēbeles, lielisks risinājums ir dažādu krāsu mēbeļu pārvalki, pledi un dekoratīvie spilveni.

2. Lai telpas padarītu mājīgākas, interjera aksesuāros izvēlieties dzeltenos uz zilos toņus. Tās var būt dažāda izmēra sveces, grozi, gleznas.

3. Lai vairotu mājīgāku, izvairieties no priekšmetu ierāmēšanas, spogulis, gleznas, fotogrāfijas, kas nav ierāmētas, telpu padarīs vizuāli plašāku.

4. Lai uzlabotu virtuves interjeru, jūs varat rīkoties šādi. Jomas eksperti norāda, ka oranžā krāsa virtuves interjerā uzlabo apetīti. Varat pārkrāsot vienu sienu oranžā krāsā, pārējās – baltā un savienot ar oranžiem aksesuāriem (virtuves dvieļi un citi piederumi), rezultātā radot ļoti gaumīgu interjeru.

5. Ja mājvietas iekārtošanai ir ierobežoti līdzekļi un nepieciešams, piemēram, žurnāla galdiņš, lielisks risinājums ir koka paletes, tās var noslīpēt un nolakot, tādējādi Jums būs ekoloģisks un moderns galds, kura virsmu ideālā variantā var pārklāt ar stiklu. Šādu risinājumu iespējams izmantot arī guļamistabas gultai.

6. Guļamistabas interjerā izvēlieties siltos toņus savienojumā ar vēsajiem. Siltās krāsas izceļas un citu krāsu fona, cilvēku aktivizē, piešķir enerģiju, savukārt vēsās krāsas rada pieklusinātu iespaidu, nomierina.

Vēlam veiksmi mājokļa iekārtošanā!

2 komentāri