6 iemesli, kāpēc vīrieši krāpj sievietes

1 komentārs
6 iemesli, kāpēc vīrieši krāpj sievietes
FOTO: Flickr

Dažkārt, kad ikdiena sāk nomākt, vīrietis dodas gūt mierinājumu pie kādas citas sievietes. Kādi patiesībā ir iemesli vīrieša neuzticībai? Slikta seksuālā dzīve? Piedāvājam sešus punktus, ko vīrieši minējuši kā galvenos krāpšanas iemeslus.

1. Zudusi fiziskā pievilcība

Vīrietis var krāpt sievieti situācijās, kad starp pāri nepastāv fiziskās pievilkšanās spēks. Iespējams, sievietes vizuālais veidols neatbilst vīrieša gaumei un uzrodas kāda cita sieviete, ar kuru jūtams seksuālās pievilkšanās spēks.

2. Lai piepildītu fantāzijas

Dažkārt fantāziju piepildījums šķiet labāks par realitāti, tāpēc vīrietis var izšķirties par labu neuzticībai. Iespējams, apstākļi sagrozās tā, ka šo fantāziju ir iespējams veiksmīgi realizēt un vīrietis tam nespēj pretoties.

3. Pārāk daudz konfliktu

Ja attiecībās ir pārāk daudz konfliktu un valda nebeidzama spriedze, vīrietis var meklēt glābiņu citas sievietes apskāvienos.

4. Atriebība

Atriebība neuzticības formā visspilgtāk izpaužas situācijās, kad vīrietis vēlas sievietei revanšēties, emociju karstumā neredzot labāku iespēju, kā pārvarēt dusmas un atgūt pašapziņu.

5. Sievietes nav blakus

Neuzticība bieži vien izpaužas situācijās, kad attiecības šķir attālums. Iespējams, dzīvesbiedre daudz ceļo vai uz ilgāku laiku ir devusies pelnīt iztiku ārzemēs.

6. Mainās emocionālais stāvoklis

Krāpšanu var piedzīvot attiecībās, kuru gaitā mainās vīrieša emocionālais stāvoklis. Iespējams, vīrietis pārvar smagus pārdzīvojumus vai pilnveidojas emocionāli, savukārt sievietes dzīvē iestājusies stagnācija. Šādā situācijā var būtiski mainīties vīrieša prioritātes, un tas, kas bija labi kādreiz, var viņu neapmierināt tagad.

1 komentārs