542 Betmeni pārspēj Ginesa rekordu

Pievienot komentāru
542 Betmeni pārspēj Ginesa rekordu
Foto: Reuters/ Scanpix

Mūsdienās tiek uzstādīti visdīvainākie Ginesa rekordi, un arī to lietderību vērtējama ļoti dažādi. Tā, piemēram, jauns pasaules rekords uzstādīts Kanādā: tur vienviet pulcējies vislielākais par supervaroni Betmenu pārģērbto cilvēku skaits.

Minimālais cilvēku skaits, kas bija nepieciešams, lai pārspētu iepriekšējo rekordu, bija 250 cilvēki, taču uz neparasto akciju Kalgarī pilsētā Kanādā bija pulcējušies 542 cilvēki.

Betmena kostīmos tērptie Kanādas naftas un gāzes kompānijas “Nexen” dalībnieki bija pulcējušies pie uzņēmuma galvenās ēkas. Viņu mērķis bija ne tikai lauzt pasaules rekordu, bet arī uzsākt labdarības akciju, kuras mērķis ir sniegt jauniešiem iespēju mācīties un iekļauties sabiedrībā. Akcijā jau izdevies savākt 17 miljonus ASV dolāru.

Pirms cilvēku skaitīšanas Ginesa rekordu pārstāvji pārbaudīja, vai visi “Nexen” kompānijas Betmeni pulcējas vienviet vismaz piecas minūtes, kā arī īpašu uzmanību pievērsa dalībnieku kostīmiem. Lai Betmens tiktu akceptēts, viņa kostīmam bija jānoklāj viss augums, viduklī bija jābūt dzeltenai jostai, bet galvu jāsedz melnai maskai un apmetnim. Tikai tad sapulcējušos Betmenus atzina par oficiālajiem pasaules rekorda ieguvējiem.