542 Betmeni pārspēj Ginesa rekordu

Komentāri
542 Betmeni pārspēj Ginesa rekordu
Foto: Reuters/ Scanpix

Mūsdienās tiek uzstādīti visdīvainākie Ginesa rekordi, un arī to lietderību vērtējama ļoti dažādi. Tā, piemēram, jauns pasaules rekords uzstādīts Kanādā: tur vienviet pulcējies vislielākais par supervaroni Betmenu pārģērbto cilvēku skaits.

Minimālais cilvēku skaits, kas bija nepieciešams, lai pārspētu iepriekšējo rekordu, bija 250 cilvēki, taču uz neparasto akciju Kalgarī pilsētā Kanādā bija pulcējušies 542 cilvēki.

Betmena kostīmos tērptie Kanādas naftas un gāzes kompānijas “Nexen” dalībnieki bija pulcējušies pie uzņēmuma galvenās ēkas. Viņu mērķis bija ne tikai lauzt pasaules rekordu, bet arī uzsākt labdarības akciju, kuras mērķis ir sniegt jauniešiem iespēju mācīties un iekļauties sabiedrībā. Akcijā jau izdevies savākt 17 miljonus ASV dolāru.

Pirms cilvēku skaitīšanas Ginesa rekordu pārstāvji pārbaudīja, vai visi “Nexen” kompānijas Betmeni pulcējas vienviet vismaz piecas minūtes, kā arī īpašu uzmanību pievērsa dalībnieku kostīmiem. Lai Betmens tiktu akceptēts, viņa kostīmam bija jānoklāj viss augums, viduklī bija jābūt dzeltenai jostai, bet galvu jāsedz melnai maskai un apmetnim. Tikai tad sapulcējušos Betmenus atzina par oficiālajiem pasaules rekorda ieguvējiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl