5 visu laiku populārākās stratēģiskās videospēles!

Pievienot komentāru
5 visu laiku populārākās stratēģiskās videospēles!
Foto: Flickr

Katru nedēļu raidījuma GameFace rubrikā Nedēļas Top 5 tiek apskatītas visu laiku labākās videospēles kādā jomā vai kategorijā. Kaspars un Norberts apskatījuši visu laiku šausmīgākās, pārvērtētākās, bet tagad kārta – stratēģiskajām.

Daudzi uzskata, ka šāda veida spēlēs nav nekā interesanta, bet tās ir izcilas. Lūk, daži izcilākie piemēri.

Vārds daudzveidība noteikti ir tas, kas raksturo spēli Age of Empires 3. Tā izpelnījusies atzinību par reālistisko sajūtu, ko dod cīņa ar pretiniekiem, kā arī, protams, daudzveidīgajām kartēm. Jāpiebilst, ka nav daudz stratēģisko videospēļu, kas varētu būt skaistākas par šo!

Ja šodien kāds spēlētu WarCraft 2, tad, visticamāk, tas tiktu apsmiets, jo pēc izskata tā vairāk atgādina animācijas spēli, nevis ļoti nopietnu “stratēģiju”. Varētu pat teikt, ka tā izskatās bērnišķīga, bet zem tās slēpjas tumšs stāsts un asiņainas kaujas starp cilvēkiem un orkiem. WarCraft 2 bija arī viena no pirmajām spēlēm, kuru spēlētājs varēja baudīt tiešsaistē.

Video

Star Wars: EAW ir viens no tiem produktiem, kas spēlētājiem tiešām liks justies, ka viņš ir daļa Star Wars bezgalīgā stāsta. Tajā notiek kaujas gan gaisā, gan uz zemes. Tu vari izvēlēties, vai būt alianses, vai impērijas pusē. Tātad tu vari izvēlēties, vai gribi būt draugs Lūkam Skaivokeram vai Dārtam Veideram.

Daudzi no jums, kas pazīst stratēģisko spēļu žanru, noteikti zina, kas ir Company of Heroes. Tā ir viena no spēlēm, kas patiesi izmanto īstu stratēģiju un plānošanu, lai uzvarētu kaujas. Padomājiet, viens nepareizs lēmums, viens nepareizs uzbrukums nepareizajā vietā un nepareizajā laikā, un cīņa ir zaudēta. Šī spēle lika saprast, ka karš nav tika plika šaušana.

Blizzard Entertainment ir kompānija, kurai pieder divas visu laiku labākās stratēģiskās spēles – jau pieminētais WarCraft un arī StarCraft, kas ierindojas šā topa pirmajā vietā. Šīs spēles stāsts norisinās kosmosā. Spēlētājam jāizvēlas rase, ar kuru cīnīties pret pārējām divām rasēm, lai tavi padotie nenomirtu badā.