5 visu laiku labākās simulatora spēles

Komentāri

Mūsdienās jebkuram interesantam ir pieejamas daudz un dažādas videospēles – ir tādas, kas datora cietajā diskā aizņem daudz vietu, jo ir ar izsmalcinātu “grafiku”, bet nereti cilvēki izvēlas spēlēt kaut ko vienkāršāku, piemēram, “simulatorus”. “GameFace” savā iepriekšējā raidījumā apskatīja, kas tad ir pieci visu laiku labākās simulatoru spēles.

Šī spēle būs ļoti tuva tiem, kam mājās ir… daudz tarakānu. Tarakānu simulators, kas iepriekš ticis spēlēs arī “GameFace” raidījumā. Šo spēli iespējams spēlēt arī tiešsaistē kopā ar citiem spēlētājiem, kā arī vienam pašam, bet brīdinām – tā ir atkarību izraisoša, jo arī tu gribēsi zināt, kā tas ir kļūt par tarakānu.

Šī spēle ir ļoti tuva sporta faniem – “Football manager”. Katru gadu tā iznāk no jauna, un katru gadu tai pievienotas jaunas iespējas. Jāpiebilst, ka šeit pašu spēli – futbolu – nav iespējas spēlēt, bet gan tikai vadīt savu komandu – parakstīt līgumus ar spēlētājiem, mainīt tos, simulēt spēles utt.

Tie, kas spēlē šo simulāciju, visticamāk, nākotnē vēlas strādāt lauksaimniecības sfērā vai arī jau to dara. “Farming simulator” ir iespējams reāli apart laukos, vākt kartupeļus – darīt visu, ko darītu cilvēks, kam pieder zeme.

Viena no populārākajām šī topa spēlēm – “Goat simulator”. Šeit iespējām nav robežu – līdzīgi kā “GTA”, arī šeit ir iespējams spridzināt, lidot, demolēt u.c. Tas ir iemesls, kāpēc šī spēle izpelnījusies tādu atzinību. Spēles galvenā domā – tu esi kaza, kas rada haosu.

Pirmajā vietā spēle, par kuru, šķiet, zina ikviens. “Sims 2”, kurā spēlētājs reāli kontrolē cilvēku dzīves – audzini bērnus, meklē darbu, ēdini viņus u.c. Vienkāršāk aprakstot – dzīves simulators, kas pasaulē izpelnījās milzīgu popularitāti. Pirms diviem gadiem iznāca arī spēles nu jau ceturtā daļa.

Lasi vēl