5 retākie pokemoni populārajā Pokemon Go spēlītē!

Pievienot komentāru
5 retākie pokemoni populārajā Pokemon Go spēlītē!
Foto: Scanpix/Yuri Smityuk/TASS

Pasauli pārņēmusi jauna virtuālā sērga, un to, vai tas domāts labā, vai sliktā nozīmē, lai vērtē katrs pats. Taču fakts paliek fakts – spēle Pokemon Go, šķiet, drīz būs gandrīz ikkatra jaunieša (un ne tikai) viedtālrunī, tāpēc laiks noskaidrot, kas ir retākie pokemoni, ko pagaidām nemaz vēl nevar noķert.

Artikuno, Zapdos un Moltres

Šie trīs putni ir vieni no tiem, kurus vēl neviens nav atradis, bet kāpēc? Tehnoloģiju un videospēļu portāls Ign.com to skaidro ar vairākiem iemesliem. Viens no tiem – neviens no spēlētājiem pagaidām vēl nav sasniedzis tik augstu līmeni, lai tos būtu spējīgs noķert. Vēl viens skaidrojums tam – spēles izstrādātājs Niantic gatavo speciālu pasākumu, kurā tos izziņot, un tie kļūs pieejami.

Mjūtū

Neskatoties uz to, ka tieši šis leģendārais psihiskais pokemons bija pašas spēles treilerī, nevienam to nav izdevies notvert, jo, visticamāk, tāpat kā iepriekš minētie trīs putni, viņa spēlē nemaz vēl nav. Portāls Ign.com norāda, ka, visticamāk, tas tiks izlaists, pirms tam to plaši reklamējot, un to varēs iegūt tikai noteiktos pasākumos, vairākiem spēlētājiem apvienojoties un cīnoties pret to.

Ditto

Šis ir pokemons, kura galvenā priekšrocība ir spēja mainīt savu formu kā vien tam labpatīkas. Pagaidām nav dotas nekādas vietu identifikācijas, kur šis pokemons varētu slēpties vai kad parādīties spēlē.

Foto

Pokemoni, kurus var atrast tikai atsevišķos planētas reģionos

Pokemon Go spēlē ir ne tikai tādu pokemonu, kuri vēl nemaz nav atrodami spēlē, bet arī tādi, kuri meklējami tikai, piemēram, Ziemeļamerikā, turklāt tie atrodami tikai brīvā dabā. Šie pokemoni pagaidām tikuši datēti tikai atsevišķos reģionos:

  • Tauros – Ziemeļamerika
  • Mr. Mime – Rietumeiropa
  • Kangaskhans – Austrālija, Jaunzēlande
  • Farfečs – Āzija