5 gudrības, kas tev ļaus sasniegt patiesu laimi

Komentāri

2. Pirmais, kas neļauj kļūt laimīgiem – ticības trūkums

2/7

Tā tiešām ir, un, pārlasot kaudzi šāda satura grāmatu, kalniem psiholoģiskās literatūras, patiešām vairs nezini, kam ticēt un ko darīt, lai darītu sevi laimīgu.

Šajā sakarā jāpiemin frāzi no H. Ekera grāmatas Domā kā miljonārs: ”Es labprātāk darīšu muļķības un būšu laimīgs, bagāts un vesels, nekā kļūšu nopietns, svarīgs, nabadzīgs, slims un nelaimīgs! Patiesībā tā arī ir – mēs domājam, ka svarīgāk ir palikt augstprātīgiem un nopietniem, nekā atļauties savā dzīvē ielaist prieku, laimi un dzīvot viegli, nepiespiesti. Bet tomēr viļamies.”

Tāpēc jāpadomā, kas mums traucē kļūt laimīgiem un kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas, kas traucē, lai par tādiem kļūtu. Mēģināsim noskaidrot, kāpēc mums neizdodas kļūt par dzīves veiksminiekiem, pat ja cenšamies piemērot populāros un sen zināmos principus, kas sola panākumus.

Populārā psiholoģija ir zinātne par cilvēka psihi, kuru var studēt un piemērot jebkurai personai. Nav nekādu ierobežojumu, instrukciju un direktīvu – šādu literatūru vajadzētu uztvert kā interesantu dzīves spēli. Taču biežāk mēs psihologu rakstīto zākājam, nevis tajā ieklausāmies, domājam līdzi un iegūtās zināšanas pielietojam dzīvē. Tomēr vajadzētu savu attieksmi mainīt – tad, iespējams, tiešām izdosies būt laimīgiem un gūt panākumus.

2. Pirmais, kas neļauj kļūt laimīgiem – ticības trūkums

2/7
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl